Топ-5 місць для пошуку металобрухту

Пошук металобрухту

Пошук і збір металобрухту — початковий етап у брухтозаготівлі. Не дивно, що багатьох цікавлять питання: «Де краще шукати металобрухт і яке обладнання для цього слід використовувати»? Сьогодні ми спробуємо відповісти на них. Однак, перш ніж вирушати пошуки, не забудьте переконатися у законності своїх дій. Адже шукаючи брухт на заборонених територіях, до прикладу на полігонах нерозформованих військових частин, можна замість прибутку отримати кримінальне провадження.

Для того, щоб знайти чималі обсяги металу і не витрачати безнадійно час, варто заздалегідь знати місця пошуку. До таких місць належать: Поля. Нерідко саме на занедбаних полях можна знайти зламані верстати, трактори, комбайни та вантажівки. Чого лише вартий один трак — ланка гусеничної стрічки трактора, яку знаходять найчастіше. Сільськогосподарська техніка має чималі габарити, тому якщо вона виходить з ладу, працівники часто ремонтують її прямо на полях, а зламані запчастини лишають на узбіччях.

Старі підприємства. Ледь не в кожному місті є занедбані підприємства, які приховують на своїй території тонни міді, чормету або алюмінію.

Ремонтні бази. Попри те, що майже усі занедбані ремонтні бази вже давно знайдені, а метал вивезений, є ще такі, де не ступала нога людини після закриття. Знайти таке місце — справжня удача, адже на таких базах, зазвичай, ремонтували великогабаритну техніку, а зламані деталі і запчастини складали для зручності в одному місці, а не розкидали по всіх кутках.

Звалища. Якщо ви не знаєте, де збирати металобрухт у місті, вирушайте на звалище. Звалище стане відмінним місцем пошуку, як для новачка, так і професіонала. На звалищі новачок може навчитися розбиратися в видах металу — чорному та кольоровому, щоб не здавати його загальною масою за ціною чормету.

Територія занедбаних полігонів і стрільбищ. На такій території можна знайти масу знахідок, починаючи від гільз гармат великого калібру до мішеней і копій муляжів танків. Саме на занедбаних полігонах можна знайти безліч металевого брухту, в пошуку якого не обійтися без спеціального обладнання. Однак варто пам’ятати, що збір металобрухту на таких територіях може загрожувати вашому життю і здоров’ю.

Важливо! Приходити на місце пошуку фахівці рекомендують саме на початку весни. В цей час сніг вже зійшов, а земля ще не встигла зарости високим шаром трави. Якщо місцем пошуку стане поле, саме навесні ви не зіткнетеся з працівниками сільського господарства, а отже уникнете можливих неприємностей.