Навіщо потрібне пакетування металобрухту?

Правильне зберігання металобрухту — одна з найвідповідальніших функцій пункту прийому. Адже якщо метал тривалий час знаходиться на відкритому повітрі, то під впливом вологи та інших негативних чинників, він починає іржавіти. У результаті знижується його якість, а значить — і підсумкова вартість.

Пакетування дозволяє цього уникнути, адже воно надійно захищає брухт від корозії та впливу інших руйнівних факторів. Крім цього, пакетування зменшує обсяг металевих конструкцій і надає їм форму, зручну для транспортування і подальшого зберігання. Такий металобрухт набагато простіше і зручніше перевозити — особливо, коли мова йде про великі партії. Це, своєю чергою, знижує витрати на транспортування. Усі ці фактори роблять пакетування металобрухту необхідністю, яка підвищує якість і прибутковість роботи.

Пакетування, як і порізка, належить до способів первинної обробки брухту чорних металів. Найголовнішу роль у цьому процесі відіграють спеціальні гідравлічні преси. Маючи однаковий принцип дії, вони відрізняються потужністю, можливостям робочих камер для підпресовки, видами завантажувальної камери та продуктивністю і кінцевим розмірами прес-пакета.

При цьому пакетувальний прес завжди має горизонтальну конструкцію, яка забезпечує зручне завантаження сировини. Показником ефективності пакетувального преса вважається кінцева щільність прес-пакета — вона повинна бути не менше 30% від щільності вихідного металу або сплаву. Пресування металобрухту на сучасних конструкціях пакетувальних пресів забезпечує щільність пакету до 60%.