У вересні промвиробництво в Україні скоротилося на 0,7%

У вересні 2021 року промислове виробництво в Україні скоротилося на 0,7% у порівнянні з торішніми показниками. Про це повідомляє Державна служба статистики. При цьому у серпні обсяги промвиробництва, навпаки, зросли на 0,6%. З корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у вересні 2021 року знизилося на 0,9% проти 0,2% у серпні, 0,9% у липні та 0,7% у червні.

Держстат вказує, що у порівнянні з серпнем цього року вітчизняне промвиробництво зросло на 2,9%, а з урахуванням сезонної корекції, навпаки, скоротилося на 1,8%.

У переробній промисловості у порівнянні з вереснем минулого року виробництво скоротилося на 1,1%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — на 2,4%, а у добувній промисловості та розробці кар’єрів, навпаки, зросло на 1%.

Загалом за дев’ять місяців поточного року промвиробництво в Україні зросло на 1,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в тому числі у переробній промисловості — на 1,6%, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря — на 1,2%, у добувній промисловості та розробці кар’єрів — на 1,2%.