Як вибрати контейнер для металобрухту?

Контейнери для металобрухту виконують дві основні функції — перевозять партії брухту на контейнеровозах і забезпечують його компактне зберігання перед відправкою на метокмбінати. Зазвичай, їх встановлюють у виробничих цехах, де накопичується лом. Потім ці контейнери вивозять, зважують кількість металу і проводять розрахунок. Тут може існувати дві схеми співпраці: коли брухтозаготівельник заздалегідь погоджує ціну на металобрухт і встановлює свій контейнер безкоштовно, або ж коли виробниче підприємство бере контейнер в оренду і самостійно вирішує куди і за якою ціною здавати металобрухт. Ще один варіант — купити або виготовити готовий контейнер для металобрухту. У такому разі його вартість швидко окупиться, оскільки він може вмістити до 20 тонн брухту категорії 3А.

Основна вимога до конструкції таких контейнерів — забезпечення належної жорсткості. Усе через граничне завантаження дрібним металобрухтом, насипна щільність якого вища, ніж у великогабаритного (5А). Саме тому контейнери для металобрухту оснащують поперечними та повздовжними ребрами жорсткості по всьому периметру та перетинах, герметичною кришкою та надійними вантажозахоплювальними петлями. У конструкції таких контейнерів найчастіше використовують листову гарячекатану сталь звичайної якості із товщиною листа не менше 3 мм.

За величиною максимального навантаження розрізняють полегшені та посилені контейнери. Полегшені контейнери мають корисний об’єм від 2 до 27 метрів кубічних і відрізняються меншою товщиною листа. На бортах вона, як правило, не перевищує 3 мм, а по днищу — 4 мм. Додаткове посилення такі контейнери отримують лише у місцях розташування транспортувальних петель: там встановлюють додаткові пластини товщиною 2 … 3 мм. Щоб контейнер не деформувався під час підйому, його нерідко «обв’язують» по периметру сталевими трубами або ж профільним металопрокатом.

Що стосується посилених контейнерів для металобрухту, то їхня головна особливість — зменшений крок ребер жорсткості, а також наявність цих ребер на торцевих (фронтальних) частинах контейнерів. Це призводить до значного збільшення маси контейнеру (на 1500 … 2000 кг), але дозволяє завантажувати брухт більшої щільності. Товщину бортів змінюють рідко (вона, як і для полегшених контейнерів становить 3 мм), але для ребер жорсткості використовують товщий метал — до 4 мм. Також для посилення конструкції використовують профільний прокат із вищими показниками моменту опору перерізу. Технологія виготовлення таких контейнерів аналогічна полегшеним.

Контейнери під мультиліфт. Мультиліфт — це вантажно-розвантажувальний механізм, який встановлюється на платформи вантажних автомобілів. Цей універсальний пристрій дозволяє вантажити, перевозити і розвантажувати різні типи контейнерів, в тому числі і контейнери для металобрухту. Ті, в свою чергу, виготовляються за всіма стандартами для застосування на мультиліфтових механізмах.

Основним критерієм при виборі контейнеру для металобрухту вважається його місткість. За корисним об’ємом вони поділяються на контейнери малих обсягів — до 8 … 10 кубометрів, середніх — до 20 … 25 метрів кубічних і великих — до 80 … 100 кубометрів. Малі контейнери, як правило, не передбачають тривалого зберігання брухту в зв’язку із швидким вантажообігом, а тому не мають кришок. Зазвичай, вони трапецієвидної форми, яка зменшує їхню вагу. Такі контейнери потрібні для зберігання і перевезення габаритного, проте легкого металобрухту (різних алюмінієвих профілів або відходів рулонного, а також тонколистового сталевого прокату). Контейнери із середньою місткістю мають форму призми і можуть бути як відкритими, так і закритими. У їх конструкції обов’язково повинні бути транспортні петлі, без яких не зможуть працювати мікроліфти. Щільність насипного брухту для таких контейнерів може сягати 50 … 60%. Контейнери зазначеного типу вже придатні для транспортування та зберігання довгомірного металобрухту, вони можуть перевозити навіть деякі фрагменти розібраних металоконструкцій. Чимала ємність великих контейнерів дозволяє використовувати їх при транспортуванні металобрухту водним і залізничним транспортом. Особливо зручно, коли такі контейнери мають бічну систему завантаження брухту.