Ковші для дроблення твердих відходів: принципи роботи та переваги

Дроблення твердих відходів

Гідравлічні екскаватори до свого різноманітного арсеналу, з недавніх пір отримали ще й дробильні ковші. Подібні навісні пристосування поки випускаються лише італійською фірмою МВ, але їхня популярність незабаром призведе до повноцінної конкуренції на ринку спецтехніки.

Призначення і порядок роботи
Функція у дробильного ковша доволі проста — дробити тверді побутові відходи: брухт асфальтобетону, цегли, залізобетону, а також чавуну і ливарних алюмінієвих сплавів. Подібні роботи часто виконуються при демонтажі металоконструкцій й різних споруд, при первинній обробці відходів та при впорядкуванні будівельних майданчиків.

Отож способів дроблення перерахованих фрагментів існує декілька:

  • Дроблення на самому майданчику, де утворилися відходи. У таких ситуаціях крім гідравлічного екскаватора потрібен ще й навантажувач. Не дивно, що цей спосіб можуть дозволити собі лише великі пункти прийому;
  • Дроблення після вивезення будівельного сміття. Цей метод теж доволі витратний, оскільки для завантаження брухту в самоскид та його до місця подальшої утилізації потрібні час та гроші. При цьому втрати сировини і забрудненість будуть не меншими, ніж в першому випадку. Коефіцієнт заповнення кузова (особливо в разі великогабаритного брухту) невеликий;
  • Утилізація за допомогою дробильного ковша. Від першого методу цей спосіб відрізняється тим, що ківш може повертатися практично на 360 градусів.

Варто відзначити, що від звичайного ковша дробильний відрізняється наявністю рухомої щоки, яка виготовляється з зносостійкої середньолегованої сталі, що містить марганець. Екскаватор під’їжджає до будівельного сміття, набирає його порцію в ківш, після чого кришка ковша закривається, і щока, здійснюючи зворотно-поступальні рухи, починає перетирати суміжні фрагменти одна об одну. Ступінь подрібнення контролюється візуально машиністом екскаватора, після чого подрібнені відходи можна одразу ж завантижити до кузова автомобіля.

Як вибрати дробильний ківш?

До найважливіших характеристик дробильногоо ковша належать:

  • Вантажопідйомність. Річ у тім, що існуючі різновиди дробильних ковшів призначені для агрегатування з машинами масою від 8 до 70 тонн;
  • Робочий об’єм ковша Можна обирати в межах 0,25 … 2,3 м3;
  • Розміри завантажувального отвору. Діапазон може коливатися від 280 × 550 до 750 × 1500 міліметрів. Найменші фрагменти, які може подрібнити такий ківш, від 15 × 70 до 100 мм;

Оптимальний вибір залежить також і від додаткових опцій, які надаються комплектуючими вузлами. Компанія МВ постачає свою продукцію магнітом (разом з пристроєм його кріплення до ковша), навісним електроприводом (знадобиться, якщо крім дроблення, необхідно виконувати також демонтаж залізобетонних конструкцій або витягувати арматуру завалену уламками). Установка магніту дозволяє на місці виконувати первинну сепарацію твердого будівельного сміття на метали і неметали.

Переваги дробильного ковша

Крім ефективнішого використання будівельної та спеціальної техніки на майданчику, робота екскаватора, оснащеного ковшем для дроблення, дозволяє:

  • Скорочувати експлуатаційні витрати при сортуванні будівельних відходів.
  • Зменшити кількість обладнання, яке потрібне при інших способах подрібнення (наприклад, потреба в навантажувачі відпадає).
  • Навести порядок на будмайданчику і знизити втрати відходів при їх транспортуванні.
  • Обійтися без громіздкої та складної при транспортуванні стаціонарної дробильної установки.

При роботі з дробильним ковшем потрібно дотримуватися певних правил. Наприклад, при защемленні великого фрагмента в ковші, його перевертають у верхнє положення, використовуючи гідросистему екскаватора. У такому випадку фрагмент, який застряг, випадає під власною вагою. У цей час під ковшем нікого не повинно бути.

Відзначимо, що застосування дробильних ковшів істотно знижує собівартість переробки твердих будівельних відходів. Це пов’язано з помітно меншою вартістю дробильного ковша, ефективнішим застосуванням обладнання та зниженням енерговитрат.