Аceros Arequipa придбала великого постачальника металобрухту у США

Перуанська металургійна компанія Aceros Arequipa повідомила про придбання в американському штаті Флорида великого постачальника брухту та шредерну установку. За даними місцевих ЗМІ, мова йде про компанії Port Manatee Scrap Metal і St Pete Scrap Metal, які раніше належали компанії Grimmel Industries.

Фахівці прогнозують, що нові підрозділи зможуть постачати Aceros Arequipa близько 100 тис. тонн чорного металобрухту щороку. Кольоровий брухт перуанська компанія має намір продавати до країн Азії.

Придбання американської брухтозаготівельної компанії пов’язують з тим, що Aceros Arequipa запускає нову електродугову піч продуктивністю 1,25 млн. тонн щороку. Введення в експлуатацію відповідних прокатних потужностей заплановане на серпень поточного року.

У зв’язку з цим компанія потребуватиме розширення закупівель металобрухту за кордоном. Так, торік імпорт металобрухту в Перу був менше ніж 500 тис. тонн, то у травні-грудні поточного року Aceros Arequipa планує імпортувати до країни 460 тис. тонн, а у 2022-му — близько 750 тис. тонн сировини.