Китай планує збільшити споживання брухту на 23% до 2025 року

Китай планує збільшити використання сталевого брухту на 23% (до 320 мільйонів тонн), до 2025 року і наростити виробництво перероблених кольорових металів. Про це заявила Національна комісія з розвитку і реформ (NDRC) Китаю. У відомстві також повідомили, що Китай збільшить виробництво перероблених кольорових металів до 20 млн тонн вже протягом наступних п’яти років.

Представники комісії відзначили, що у 2020 році використання сталевого брухту в Китаї сягнуло 260 млн тонн, що еквівалентно споживанню 410 млн тонн залізної руди (із 62%-им вмістом заліза). При цьому різке зростання світових цін на метали призвело до того, що вартість останньої разом із доставкою до Китаю підскочила на 38%.

«Глобальний ланцюжок поставок серйозно постраждав від неекономічних факторів, а зростаюча невизначеність поставок стала проблемою для ресурсної безпеки Китаю», — йдеться в повідомленні NDRC.

Згідно із заявою, план також допоможе країні досягти вуглецевої нейтральності. Китай планує досягти піку викидів парникових газів до 2030 року і стати «вуглецево-нейтральним» до 2060 року. Нагадаємо, на частку чорної металургії припадає близько 15% загальних викидів вуглецю в Китаї, а на кольорову промисловість — близько 4,7%.