ЄЕК почала повторне розслідування стосовно феросплавів з України

Департамент захисту внутрішнього ринку Євразійської економічної комісії (ЄЕК) розпочав повторне антидемпінгове розслідування щодо феросилікомарганцю з України, ввезеного на митну територію Євразійського економічного союзу. Розслідування розпочали у зв’язку із закінченням терміну дії попередніх обмежувальних заходів.

Ініціаторами розслідування виступили Челябінський електрометалургійний комбінат, Західно-Сибірський електрометалургійний завод, Таразський металургійний завод, Темиртауський електрометалургійний комбінат, Аксуський завод феросплавів.

Нагадаємо, сьогодні стосовно феросилікомарганцю, виготовленого українськими металургійними підприємствами (серед яких — Нікопольський, Стахановський і Запорізький заводи феросплавів) з 2 червня 2016 року діє антидемпінгове мито у розмірі 26,35% від митної вартості. Обмежувальна міра стосується феросплавів із вмістом марганцю від 30% до 75% від маси, кремнію — від 8% до 35% та вуглецю — до 3% від маси. Продукція класифікується за кодом 7202 30 000 0 ТН ЗЕД ЄАЕС.