Демонтаж промислового обладнання: етапи та особливості

Промислове обладнання, у якого закінчився термін експлуатації, часто є проблемою для виробничого підприємства, на яку власники закривають очі. І це при тому, що його своєчасний демонтаж дозволяє вирішити кілька важливих завдань. По-перше, за рахунок утилізації відпрацьованого обладнання мобілізуються додаткові фінансові ресурси. По-друге, поповнюються запаси деталей для ремонту, оскільки на відпрацьованих машинах є чимало придатних для експлуатації запчастин. По-третє, звільнюються виробничі приміщення та створюються умови для їх ефективної експлуатації. Але що найважливіше — всі види робіт по демонтажу є економічно вигідними. За рахунок здачі отриманого брухту можна не лише окупити всі види робіт, але й отримати непоганий дохід.

Для забезпечення ефективного демонтажу слід враховувати, що промислове обладнання складається з багатьох матеріалів, які або не придатні для переробки, або не становлять економічного інтересу. У зв’язку з цим демонтажні роботи слід проводити з урахуванням особливостей конструкції об’єкта (його габаритів, форми, наявності зафіксованих і рухомих деталей, способу кріплення пристрою до різних конструктивних елементів приміщення тощо). Також варто враховувати призначення об’єкта і фактори ризику, пов’язані із його демонтажем. Мова йде про наявність шкідливих для здоров’я людини речовин, які використовуються в технічних вузлах устаткування. Для демонтажу таких конструкцій потрібна особлива техніка. Ще один важливий момент — оцінка ризиків вибухонебезпечності, порушення цілісності конструкцій будівлі та інших. У деяких випадках промислове обладнання тісно пов’язане різними інженерними мережами з інфраструктурою будівлі, а також міцно кріпиться до різних технічних вузлів об’єкта.

Залежно від розробленої методики, у процесі демонтажу можуть застосовуватися різні інструменти і методи, однак найпоширенішою є наступна послідовність. Устаткування демонтують передбаченими технічними методами: відкручуються болти, від’єднуються комунікації тощо. З об’єкта виносять окремі деталі, які можна зняти з обладнання штатним методом. Великі технічні вузли, зняті з агрегату, розбираються на дрібніші, аж до окремих деталей. Найголовніше завдання при цьому — зберегти якомога більше придатних для експлуатації запчастин. Часто після цього залишається корпус обладнання, який прикріплений до конструкцій будівлі. Якщо його не можна демонтувати штатним методом (відкрутити чи від’єднати), застосовуються силові методи. Обов’язковий етап — купіювання інженерних мереж, які залишилися непідключеними після демонтажу обладнання. На труби, по яких подаються різні робочі середовища (повітря, газ, паливо, вода і т.п.), встановлюються заглушки, ізолюються електропроводи.

У результаті виконання демонтажних робіт з’являються наступні ресурси: придатні для використання запчастини, деталі; брухт різноманітних металів, в тому числі і кольорових; непридатні для повторної експлуатації відходи (сміття), які підлягають утилізації. Крім того, правильно виконаний демонтаж звільняє цінний простір, що допомагає ефективніше використовувати промисловий майданчик.