Машини для вивозу металобрухту

Для транспортування попередньо переробленого брухту з території підприємства часто використовують спеціалізовану техніку — брухтовози. Їхня конструкція та технічні характеристики впливають не лише на зручність завантаження — розвантаження сировини, а й визначають ефективність подальших логістичних операцій.

Як правило, сучасні брухтовози оснащені високими посиленими бортами та спеціальними вантажопідйомними механізмами. Завдяки цьому транспортування металобрухту відбувається швидко і без значних втрат.

Обираючи брухтовоз для потреб пункту прийому, слід звернути увагу на такі експлуатаційні характеристики: наявність міцних бортів, здатних витримати навантаження різних за розмірами фрагментів сталевого брухту; місткість кузова та можливість його швидкого очищення від залишків металобрухту; висока продуктивність підйомно-транспортного пристрою маніпулятора та його здатність працювати з брухтом будь-якої конфігурації, маси та об’єму; маневреність вантажівки; універсальність робочої платформи та її здатність транспортувати брухт в контейнерах різних розмірів.

Для забезпечення необхідної продуктивності, місткість брухтовозу повинна бути не менше 20 — 25 тонн. Для цього на його платформі розміщують контейнер, грейфер та маніпулятор з універсальним захватним пристосуванням — перевантажувач металобрухту. Ломовози підвищеної продуктивності додатково оснащують поворотним пристроєм, який дозволяє нахиляти робочу платформу під певним кутом та робить процес відвантаження сировини зручнішим. Якщо ж брухтовоз обладнаний потужним двигуном, він комплектується також причепом або напівпричепом, який має схожу конструкцію з основною платформою.

Про платформи брухтовозів слід розповісти детальніше. Вони відрізняються за типом відвантаження і можуть бути двох видів: бічним та задніми. Перші продуктивніші, оскільки у процесі роботи площа вивантаження брухту в них дещо ширша. Крім того, існують і особливі вимоги, які пред’являються до їхньої конструкції. Так, окрім посилених та високих бортів, платформа має бути виготовлена із груболистової сталі (товщиною до 3.5 — 4 мм).

Кранові маніпулятори конструктивно розташовують або безпосередньо за кабіною брухтовоза, або ж по задній кромці основного шасі. В останньому випадку дещо ускладнюється управління процесом завантаження, проте з’являється можливість одночасно завантажувати сировиною і основну платформу, і причеп. Особливою зручністю відрізняються маніпулятори з гідравлічним приводом. Вони, як правило, обладнані висувною стрілою, яка може мати виліт до 8 — 9 метрів. Вантажопідйомність такого маніпулятора визначається кутом нахилу стріли і величиною її вильоту. У сучасних конструкціях брухтовозів гранична вантажопідйомність таких маніпуляторів зазвичай становить не менше 4 — 5 тонн, а при максимальному вильоті — не менше 1,5 тонн.

Вантажозахоплювальні пристрої, якими оснащуються брухтовози, підрозділяються на грейферні, ектромагнітні та гакові. Кожен з них має свої переваги та обмеження. Наприклад, пелюстковими грейферами не можна захопити дрібні фрагменти брухту. Гакові пристрої, у свою чергу, потребують висококваліфікованого обслуговування, а електромагнітні підвищують вимоги до ємності акумуляторної батареї.

Слід зауважити, що наявність додаткових пристосувань у конструкції брухтовозів є скоріше їхньою перевагою, ніж недоліком. Так, вони збільшують габарити автівки, але при цьому значно спрощують процес завантаження — розвантаження сировини.