Експортне мито на брухт можуть продовжити на 5 років

У Верховній Раді України зареєстрували законопроєкт №5175, який передбачає продовження експортного мита на металобрухт у розмірі 58 євро / тонну на п’ять років. У пояснювальній записці до законопроєкту відзначається позитивна дія обмежень з моменту їх введення у 2016-му році. Зокрема, якщо у 2015-му фізичні обсяги експорту заготовленого в Україні металобрухту сягали 39,1% від його внутрішнього споживання, то у 2019-му — 1,4%, а у січні-листопаді 2020-го року — 1,27%.

«Завдяки сталому доступу вітчизняних металургійних підприємств до внутрішньої заготівлі брухту, його дефіцит на українському ринку поступово скоротився з 0,85 млн тонн у 2015-му до 0,6 млн тонн у 2016-му та 0,3 млн тонн у 2017-му. А починаючи з 2018-го українські металурги не повідомляли про дефіцит із забезпеченням заготовленим в Україні ломом. Це наочно свідчить про доречність та своєчасність поетапного підвищення ставки вивізного мита на брухт до 58 євро / тонну», — підкреслюють автори законопроекту.

Народні депутати зазначають, що збереження експортного мита на нинішньому рівні призведе до додаткового зростання ВВП України на 0,03%, збереження близько 21,5 тисяч робочих місць та створення близько 3,5 тис. нових. Крім того, мито у 58 євро за тонну дозволить уникнути дефіциту металобрухту на внутрішньому ринку, зменшить споживання енергоресурсів та викидів СО2, а також дозволить залучити додаткові інвестиції в металообробну галузь України, зокрема технологічне переоснащення основних засобів метпідприємств, що особливо актуально в умовах Європейського зеленого курсу.

Якщо ж дію мита не продовжити, то за оцінками авторів законопроєкту, Україна, окрім робочих місць, втратить близько 1 млрд грн податкових надходжень на рік. Водночас темпи розвитку вітчизняної економіки можуть сповільняться на 0,24%, оскільки вже в перший рік металурги недоотримають близько 817 млн тонн стратегічної сировини.