«Інтерпайп»: в Україні неадекватно висока ціна на металобрухт

У компанії «Інтерпайп» вважають, що сьогоднішні ціни на брухт чорних металів в Україні — завищені. Про це заявив директор з економіки та фінансів підприємства Денис Морозов

«Наприкінці минулого року ціна на металобрухт різко зросла і продовжує триматися на неадекватно високому рівні. Але взимку лом завжди зростає в ціні, це традиційний сезонний фактор. Тому ми сподіваємося, що найближчим часом ситуація стабілізується, і в березні ціна на брухт почне знижуватися до нормального рівня», — повідомив представник компанії агентству «Інтерфакс-Україна».

На його думку, останні тендери «Укрзалізниці» зняли напругу на ринку металобрухту і вирішили проблеми із забезпеченням металургів сировиною. Також топ-менеджер підтримав детінізацію внутрішнього ринку металобрухту та відзначив, що компанія виступає за збереження експортного мита.

«Ми вважаємо, що детінізація ринку брухту зменшить кількість проблем, з якими регулярно стикаються металургійні компанії. Однак, якщо Україна дозволить вивозити брухт, то вона фактично віддасть робочі місця туркам, китайцям, кому завгодно, але не українцям», — констатував представник «Інтерпайп».