Clarkson Research: 2% танкерів у світі можуть порізати на брухт

Танкеры металлолом

Компанія Clarkson Research, підрозділ найбільшого суднового брокера у світі Clarkson Plc, прогнозує утилізацію 2% світових супертанкерів на металобрухт у 2021 році. Про це повідомив Bloomberg. За даними Clarkson Research, торік на утилізацію було відправлено два великотоннажних танкери класу VLCC, а у 2019-му – чотири.

Спад світового попиту на нафту призвів до надлишку супертанкерів та їх простою. Зниження прибутку може змусити компанії замислитися над продажем суден, старших за 15 років на металобрухт. У такий спосіб підприємства зможуть уникнути витрат на спеціальні обстеження суден. Як результат, Clarkson Research прогнозує зростання утилізації танкерів на брухт у світі, особливо в трьох країнах – Індії, Бангладеш, Пакистані. Додатковим стимулом є зростання цін на металобрухт до максимального рівня з 2018-го року. Зараз вартість танкера VLCC, зданого на металобрухт, оцінюється у $18,95 млн, що є найвищим показником з березня 2018-го року.

«Коли є дуже привабливі ціни на брухт на таких рівнях, це змінює динаміку для власників більш старого тоннажу», – пояснив Брайан Галлахер, керівник відділу зі зв’язків з інвесторами компанії Euronav NV. Bloomberg відзначає надлишок танкерів на ринку з початку 2020-го року. Тоді попит на нафту впав через пандемію коронавірусу, але був компенсований використанням здебільшого танкерів для зберігання сирої нафти. Зараз споживання нафти у світі збільшилося. Сировину з танкерів розкупили, що призвело до відсутності попиту на судна.

Clarkson Research прогнозує можливе відновлення доходів судновласників у другій половині поточного року на фоні підвищення попиту на нафту.