Вітчизняний ринок металобрухту: підсумки 2020-го року

Минулий рік для вітчизняної брухтозаготівельної галузі був доволі суперечливим: перше півріччя стало жахом для брухтовиків, тоді як друга його половина, завдяки успіхам металургії, дещо виправила ситуацію. Попит на металопродукцію після весняного карантину швидко відновився вище рівня виробничих можливостей, що призвело до нестачі запасів сировини на складах і зростання цін на брухт до максимальних за останні 10 років.

За підсумками 2020 року об’єми брухтозаготівлі зменшилися на 8,6%, (до 3,07 млн ​​тонн), а поставки металобрухту – на 3,9% (до 2,89 млн тонн). Відтак, забезпеченість метпідприємств у брухті за рік сягнула 105%. Раніше очікувалося, що брухтозаготівля складе 2,8 млн тонн, а поставки брухту споживачам – 2,75 млн тонн.

Буквально за останні кілька місяців минулого року показники галузі покращилися. Насамперед, завдяки збільшенню грудневих поставок брухту на меткомбінати одразу на 33%. У листопаді зниження показників галузі у річному обчисленні покращилося з -10% до — 8%.

Експортно–імпортні показники галузі вже другий рік поспіль показують повну стагнацію. За 2020 рік експорт металобрухту скоротився на 15,1% – до 35,8 тис. тонн, імпорт – на 47,1%, до 26,4 тис. тонн. У грошовому еквіваленті експорт і імпорт брухту склали всього $9,5 млн і $26 млн. Лідером і по експорту, і з імпорту брухту була Туреччина. Імпорт сировини з Туреччини склав 10,2 тис. тонн на $13,2 млн, експорт – 30,6 тис. тонн на $7 млн. Очікується, що показники експорту та імпорту брухту цьогоріч суттєво не зміняться. Діапазон очікувань для експорту – 60-80 тис. тонн, імпорту – 30-50 тис. тонн.

За останні два місяці внутрішні ціни на брухт наблизилися до світових, але все одно знаходяться набагато нижче їх рівня. З початку грудня закупівельні ціни метпідприємств на брухт зросли з 5,95 до 9,05 тис. грн за тонну. При цьому в кінці року і на початку січня ціни на брухт марки HMS 1&2 (80:20) на турецькому ринку були на рівні до $475-485/т. В середині січня на ринок вийшли інші постачальники. Зокрема, «Укрзалізниця» на торгах ProZorro продала свій лом з ростом середньої ціни за тонну на 46% – з 6 до 8,77 тис. грн.

Високі попит і ціни на ринку металопродукції створюють передумови для поліпшення ситуації й в брухтозаготівельній галузі. Однак експерти компанії «Укрмет» вважають, що без скасування несправедливого ​​експортного мита на металобрухт ніякого стабільного зростання в галузі не буде. Термін дії закону №1455-VIII, котрим встановлене ​​це мито, закінчується влітку 2021-го року. Його скасування дозволить експортувати сировину приблизно на $100 за тонну дорожче, ніж на внутрішньому ринку.

Найбільший регіональний споживач брухту – Туреччина – нарощує виробництво сталі і споживання брухту. За 11 місяців 2020 року місцева металургія збільшила випуск сталі на 4,9% – до 32,4 млн тонн. Водночас експорт сталі торік скоротився на 2,8%, до 20,6 млн тонн. За 11 місяців країна збільшила імпорт брухту для своїх електросталеплавильних потужностей на 20% – до 20,2 млн тонн. Хоча основний обсяг Туреччина імпортувала з ЄС (62,7% від загального обсягу), але значною залишається і частка сировини з пострадянського простору – 2,2 млн тонн.

Тиск на ціни буде надавати і введення Китаєм нових стандартів, які змінили класифікацію металобрухту. Це сприятиме зростанню імпорту сировини на постійно зростаючий китайський ринок.

Джерело: «Укрмет»