Високі ціни на брухт вдарили по виробництву сталі в Бангладеші

Серйозна нестача брухту на світовому ринку поставила виробників сталі в Бангладеші у скрутне становище. Тепер їм банально не вистачає сировини, щоб підтримувати виробництво на своїх заводах. Ще на початку листопада ціна тонни брухту в регіоні складала $300, а сьогодні — вже $400. Більше того, місцеві ринки відчувають нестачу брухту через відсутність пропозиції.

Нагадаємо, що Бангладеш випускає близько 7 млн тонн сталевої продукції щороку. Для потреб виробництва країна імпортує понад 4,2 млн тонн брухту й заготовки. Торік розташовані у Бангладеші підприємства з демонтажу списаних суден продали на внутрішньому ринку близько 2,5 млн тонн брухту. Зараз місцевий ринок брухту доволі нестабільний, оскільки імпорт сировини цьогоріч скоротився через кризу, пов’язану з пандемією коронавірусу COVID-19. Тож існує велика ймовірність що обсяг ринку брухту в Бангладеші за підсумками 2020-го зменшиться до 1,8 млн тонн.

За словами інсайдерів галузі, місцеві ціни на брухт від утилізації суден зросли приблизно на $125 за тонну. Це зробило загальну ситуацію дуже складною для виробників сталі. Зростання цін на сировину також підігріло ринок готової продукції місцевого виробництва. Ціна, наприклад, на катанку за останній тиждень листопада зросла як мінімум на $47-70 за тонну. При цьому зима – пік сезону для ринку катанки в Бангладеші. У цей період збільшується обсяг будівництва.

Для виробників металопродукції через відсутність пропозиції пошук постачальників перетворився на справжній квест. Це пов’язано з тим, що західні й азійські ринки скуповують сировину, щоб відновити свої запаси після зупинок, пов’язаних з пандемією коронавірусу.

Нагадаємо, через пандемію ринок скоротився, і у виробників сталевої продукції виникли надлишкові потужності. Ціни на продукцію у Бангладеші суттєво знизилися у порівнянні з цінами до пандемії. Утім, уся сталеливарна промисловість страждає через низькі ціни на продукцію і зростання світових цін на сировину.

На світовому ринку спостерігається гостра нестача сталевого брухту. Ціни зараз на рекордно високому рівні в порівнянні з цінами останніх двох років. І вони продовжують зростати. При цьому більше, ніж ціна, виробників турбує нестача брухту. Усі вони намагаються утилізувати металобрухт, щоб підтримувати виробництво.

Китай має намір дозволити імпорт брухту. Це ще сильніше погіршить ситуацію. За цих обставин підтримувати виробничі потужності в Бангладеш буде складно. Якщо місцевий ринок брухту не зросте, сталеливарний сектор країни, який і без того страждає від високих податків, почне стагнувати.