УПЕ прогнозує поступове зростання цін на металобрухт

Наприкінці жовтня ціни на переробний чавун не зазнали суттєвих змін. При цьому усі спроби трейдерів підвищити вартість матеріалу закінчилися невдачею через слабкий попит на плоский прокат та сляби, повідомили у прес-службі державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза» (УПЕ).

Котирування чавуну на ринку США залишилися без змін — на рівні попереднього тижня 360-370 $ / т cif. Місцеві заводи продовжують споживати складські запаси, які за останні тижні істотно зменшилися. Ситуація, що склалася, підштовхнула деяких покупців почати активні переговори щодо закупівель українського та бразильського брухту.

Попит на ринку Туреччини залишається низьким. Заводи укладають одиничні угоди з постачальниками з України та Росії. Обсяги партій не перевищують 10-20 тис. тонн через неможливість спрогнозувати попит на плоский прокат місцевого виробництва. Крім цього, здешевлення металобрухту на внутрішньому ринку Туреччини дозволяє заводам тимчасово замінювати чавун якісними марками сталі. Робочий діапазон цін складає 355-370 $ / т cif.

На думку заступника директора «Укрпромзовнішекспертизи» Юрія Добровольського, найближчими тижнями ціни на передільний чавун зростатимуть. Цьому сприяють очікуване збільшення вартості сталевого брухту, плавне поліпшення попиту на плоский прокат та зниження запасів сировини у ключових імпортерів в Туреччині та Італії. Також зростанню цін посприяє низьке завантаження доменних потужностей в Бразилії та Росії.

На регіональних ринках ціни на сталевий брухт рухалися у горизонтальній площині. Трейдери намагалися перехопити ініціативу при ціноутворенні, але слабкий попит на арматуру і катанку не дозволив їм домогтися бажаного.

На ринку Туреччини, попри швидке скорочення складських запасів, кількість угод лишається мінімальною. В умовах невизначеності кон’юнктури ринку прокату, заводи не поспішають укладати масштабні контракти. Поточний робочий діапазон цін на брухт марки HMS 1 & 2 (80:20) становить 285-295 $ / т cif.

На ринку Азії ціни на металобрухт також залишаються незмінними вже четвертий тиждень поспіль. Однак середня ринкова ціна базового виду HMS 1 при реальних контрактах наближається до верхньої межі діапазону 285-295 $ / т cif. Імпортери змушені все частіше виходити із закупівлями на тлі виснаження складських запасів і зростання цін на арматуру та китайську заготовку.

Юрій Добровольский вважає, що котирування металобрухту досягли дна і надалі будуть поступово зростати. Основним фактором збільшення вартості сировини стане відновлення попиту на прокат і низька пропозиція з боку американських та європейських постачальників.