Чому автомобільні акумулятори потребують правильної утилізації?

Брухт АКБ

Роботу сучасних автомобілів важко уявити без акумуляторних батарей (АКБ), які виконують роль автономних джерел живлення. Враховуючи їхній склад та призначення, екологічні стандарти відносять АКБ одразу до кількох класів небезпеки. У правильній утилізації акумуляторів зацікавлена і держава, тому на ринку вторинної сировини старі акумулятори користуються неабияким попитом.

Що ж являє собою автомобільний акумулятор? Це невеликий блок живлення, здатний в межах десяти секунд подати струм до 800 ампер. Він незамінний при запуску двигуна автівки або ж для забезпечення його пристроїв постійним струмом. АКБ складається з кількох елементів: герметичного корпусу із твердого пластику, стійкого до агресивних кислот; електроліту (спеціальної речовини, яка проводить струм при дисоціації на іони); пластини зі сплаву свинцю та комірок з сурми. Найбільш небезпечним елементом вважається електроліт, який складається із розчину сірчаної кислоти. Свинець також є отруйним металом, тому наявність цих речовин в акумуляторі стає основною причиною для його утилізації.

З часом АКБ втрачає свої експлуатаційні властивості і не дозволяє досягти ефективних показників функціональності автомобіля. При інтенсивній експлуатації транспортного засобу, термін служби акумуляторних батарей складає близько 2-5 років. Точнішим показником є пробіг автомобіля. Акумулятор рекомендується міняти кожні 125-150 тисяч кілометрів при дотриманні експлуатаційних вимог та періодичному техогляді. Якщо обслуговування машини виконується рідко і на акумуляторі є механічні дефекти, термін експлуатації може скоротитися до 30-40 тисяч кілометрів.

Окрім наявності небезпечних речовин у складі, старі акумулятори необхідно утилізувати через низку інших причин: постійне зростання кількості автомобілів; дефіцит свинцю на ринку; посилення екологічних вимог; зростаючу кількість свинцевого брухту; можливість переробки свинцю для повторного використання; рециклювання металу при виробництві джерел живлення.

Відзначимо, що пункти прийому металобрухту лише купують акумулятори. Їх знищенням та переробкою займаються спеціалізовані підприємства, які мають для цього необхідне обладнання. Весь процес утилізації поділяється на низку етапів: злиття і нейтралізацію сірчаної кислоти; демонтаж елементів корпусу; відділення пластин від самої конструкції; поділ свинцю та сурми; дроблення відходів; плавлення вторинного металу у спеціальних печах.

Слід наголосити, що з кожним роком процес утилізації АКБ стає автоматизованішим. Сьогодні нейтралізація електроліту відбувається у спеціальних герметичних камерах, де основою процесу служить високотемпературний режим. Залишки відпрацьованих акумуляторів дробляться на дрібні складові на конвеєрі за допомогою верстатів та устаткування високої потужності.