Найбільший у світі виробник титану може зупинитися

Найбільший у світі виробник титану — російська металургійна компанія «ВСМПО-Авісма» може у вересні припинити роботу, якщо не отримає нові замовлення. Про це на зустрічі зі співробітниками повідомив керівник підприємства Максим Кузюк.

«Розглядаємо вересень, але рішення про зупинку виробництва залежатиме від реальної кількості замовлень, які ми внесемо у систему», — заявив очільник корпорації та додав, що працювати на невеликих потужностях для компанії ще гірше, ніж повністю зупинитися.

Також голова підприємства повідомив, що у компанії розглядали варіант із тимчасовою зупинкою у серпні, але згодом відмовилися від цієї ідеї. «Наразі перед комерційним відділом компанії стоїть завдання шукати замовлення, тому що це буде краще, ніж повна зупинка», — підкреслив Максим Кузюк.

Відповідаючи на питання про скорочення на підприємстві, очільник заявив, що вони не торкнуться інженерного складу, а лише керівної ланки та допоміжного персоналу. «Мета — досягти прозорішої системи управління та зменшити кількість керівників», — заявив він і пообіцяв, що масових звільнень та скорочень у компанії не планують.