Несправності, після яких авто простіше відправити на брухт

Деякі несправності можуть перетворитися на справжній кошмар для автомобіліста. У таких ситуаціях краще не морочитися з ремонтом, а відразу позбутися автомобіля. Сьогодні ми розкажемо про дефекти, виправлення яких обійдеться вам недешево, але ігнорувати які просто не можна.

Корозія
Твердженням, що вітчизняні автівки експлуатуються у вкрай несприятливих умовах, сьогодні нікого не здивуєш. Тут і особливості клімату і, звичайно ж, реагенти, якими широко поливають наші дороги. Не дивно, що корозія кузовних деталей зустрічається доволі часто. Особливо схильні до цієї напасті старі машини з кузовами без оцинковки. Від іржі страждає не лише кузов, але й елементи, що знаходяться під днищем — наприклад, деталі вихлопної системи та елементи підвіски.

Тож якщо ви побачили осередки корозії, навіть поверхневої, готуйтеся до заміни деталі. Лікувати такі болячки вийде собі дорожче: або витратите купу грошей, або ремонт буде недорогим, але абсолютно неякісним.

Порушення геометрії кузова
Якщо ваш автомобіль побував у ДТП, то існує ймовірність, що геометрія кузова вже зіпсована. Причому для цього зовсім необов’язково потрібна серйозна аварія — вистачить і невеликого зіткнення. Порушення геометрії кузова може загрожувати не лише зіпсованим зовнішнім виглядом. Через приховані пошкодження може погіршитися керованість автомобіля, що негативно позначиться на безпеці.

Відновлення геометрії кузова — одна з найдорожчих операцій. Тому якщо ви зіткнулися з такою проблемою, машину краще продавати. Недарма страхові компанії у таких випадках відразу списують авто — виплати будуть набагато меншими, ніж при відновленні машини.

Зношеність двигуна
Якщо у вас старий автомобіль, то потреба у капітальному ремонті двигуна з кожним роком зростатиме. Як зрозуміти, що він потрібен? Зрозуміло, потрібна ретельна діагностика та індивідуальний підхід. Але якщо ваш мотор почав сильно «їсти» масло, з вихлопної труби валить сизий або чорний дим, при русі двигун погано тягне або починає смикатися, а з-під капота лунають «стуки», то, швидше за все, час «Х «настав і агрегат потребує серйозного ремонту. Майже напевно дешевим він не буде.

Є і друге рішення. При появі подібних ознак — продати автомобіль. Навіщо вам витрачати гроші та нерви на дорогий капітальний ремонт, якщо ви можете просто позбутися від усіх цих неприємностей, продавши машину? Звичайно, не варто обманюватися — астрономічних сум за свого «залізного коня» з такими проблемами ви не отримаєте. Зате виграєте в часі, отримаєте гроші й спокійно зможете за цей час підшукати новий транспортний засіб. Не виключено, що в кінцевому підсумку ви виграєте і в часі, і в грошах.

Дефектний «автомат»
Виробники сучасних авто оснащують агрегати різними коробками передач, які відрізняються між собою конструктивно. Наприклад, тут і класичні «автомати», і варіатори, і роботизовані трансмісії з одним зчепленням, і роботи з двома зчепленнями. У всіх них є спільний недолік — дорогий ремонт у порівнянні з класичною «механікою». Звичайно, одні трансмісії відрізняються більшою надійністю, інші — меншою, але якщо ваш автомобіль вже не на гарантії, серйозні проблеми з АКП — це великий головний біль. Та й до того ж ремонт такої коробки недешевий. У деяких ситуаціях продати машину з проблемною КП набагато вигідніше, ніж ремонтувати.

«Потонула» електрика
Гідроудар — серйозне випробування для будь-якого авто, але електроніка до нього найчутливіша. І якщо двигун, який пережив контакт з водою, можна відновити, то з електрикою все буде не так просто. Обов’язково щось буде відмовляти й всіляко про себе нагадувати. Ремонтувати електроніку «потопельника» зазвичай марно — в сучасних автомобілях її занадто багато. У таких випадках придбати нового «залізного коня» буде найкращим рішенням.