Комітет рекомендував Верховній Раді прийняти закон про детінізацію ринку брухту

Комітет з питань економічного розвитку розглянув у другому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини і операцій з металобрухтом)» № 2426, повідомляє прес-служба Верховної Ради. Більшість положень законопроекту спрямовані на лібералізацію умов діяльності суб’єктів господарювання та зняття неефективних регуляторних обмежень. В цілому, новий законопроект має спростити ведення господарської діяльності у сфері брухтозаготівель.

Заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський повідомив, що під час підготовки законопроекту до другого читання надійшли пропозиції від Головного юридичного управління апарату Верховної Ради, які мали технічний характер. Зокрема, одна з поправок стосувалася термінів вступу в силу нового закону.

Відтак, комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект закону №2426 у другому читанні і в цілому з урахуванням поправок, викладених в редакції комітету та з техніко-юридичним доопрацюванням.