«Укрпромзовнішекспертиза»: ціни на брухт продовжать падати

Брухт

У другій декаді квітня ціни на передільний чавун лишилися незмінними на тлі зменшення вартості брухту і слабкого попиту на плоский прокат. Про це повідомляє прес-служба державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза».

Зокрема, заступник директора підприємства Юрій Добровольський повідомив, що на ринку США попит на передільну сировину залишається мінімальним. Місцеві покупці не поспішають робити великі закупівлі через падіння ділової активності в країні та низькі показники завантаження сталеплавильних потужностей. Заводи в Туреччині намагаються сконцентруватися на продажах кінцевої продукції та обережно підходять до закупівель сировини. Сьогодні ключовою тактикою закупівель є диверсифікація джерел надходження сировини, що дозволяє утримати котирування незмінними. Індикативна ціна коливається в діапазоні 320-330 $ / т cif.

Прогнозуючи подальшу ситуацію на ринках, аналітики «Укрпромзовнішекспертизи» вважають, що в найближчі тижні ціни на чавун знижуватимуться через ослаблення попиту на плоский прокат і падіння цін на металобрухт. Негативна тенденція збережеться і в травні на тлі млявої глобальної ділової активності через епідемію коронавірусу. Спроби металургів знизити котирування наштовхувалися на жорсткий опір трейдерів, які зараз відчувають суттєвий дефіцит брухту на внутрішніх ринках своїх країн. Відтак угоди укладаються лише тими заводами, які відчувають гостру необхідність в забезпеченні сировиною поточних виробничих програм.

На ринку Туреччини найбільшим попитом користується металобрухт з балтійського регіону. При цьому турецькі покупці вдало диверсифікували джерела надходження сировини, що дозволяє їм утримувати котирування від зниження в умовах сильного обмеження пропозиції матеріалу. Наразі індикативний рівень вартості матеріалу HMS 1 & 2 (80:20) становить 250-260 $ / т cif. Однак більшість угод укладається ближче до верхньої межі цінового діапазону. В Азії ціни на металобрухт залишилися незмінними, як і на більшості інших регіональних майданчиків. Південнокорейські імпортери продовжують уникати закупівель брухту, віддаючи перевагу імпорту квадратної заготовки. При цьому индикатив брухту HMS1 залишається на рівні 250 $ / т cif.

Експерти УПЕ прогнозують, що після активного поповнення запасів, турецькі металурги знову підуть в тінь через слабкий попит на прокат. Як наслідок, ціни на лом відновлять падіння. При цьому масштаб падіння навряд чи буде значним, оскільки навіть поточні ціни неприйнятно низькі для більшості заготівельників в ЄС і США.