Як правильно зберігати металобрухт?

Правильне зберігання металобрухту

Правильне зберігання лому чорних та кольорових металів є не лише проблемою пунктів прийому металобрухту, а й приватних осіб, які, знаючи про сезонність цін на сировину, вважають за краще перечекати кілька місяців і потім вивезти її за вигіднішою ціною (іноді різниця може сягати 300%). Крім того, іноді виникає потреба у довгостроковому зберіганні металопрокату в період організації будівельних робіт на промисловому об’єкті. Сьогодні ми розповімо, як правильно зберігати металобрухт, щоб він якнайдовше зберігав свій товарний вигляд.

Варто відзначити, що найбільше при неправильному зберіганні страждає чормет, але і кольорові метали не можна залишати без уваги. Останні високо цінуються на ринку вторинної сировини, тому часто привертають увагу крадіїв.

Важливо, щоб метал був відсортований за видами. Зберігати чорні метали просто неба, через можливі опади, категорично не рекомендується. Для цієї мети ідеально підійде складське приміщення, яке надійно вбереже метал від дощу та вологи. Якщо ж мова йде про тимчасове зберігання чормету, то звичайного навісу має вистачити.

На складі або під навісом рекомендується встановити стелажі, щоб полегшити процес навантаження та розвантаження брухту. Вкладаючи лом на стелажі, між металевими шарами потрібно залишати проміжки для циркуляції повітря. Це зменшить ймовірність появи корозії.

Крім того, необхідно організувати облік сировини, яка потрапляє та відправляється зі складу металу. У випадку зі зберіганням кольорових металів, не зайвим буде подбати про його охорону.