Перевезення металобрухту та його особливості

Перевезення металобрухту

Часто компанії, які працюють із металобрухтом, самостійно вирішують проблему із його перевезенням до приймальних пунктів. Особливо, коли мова йде про великі партії сировини. Складнощі виникають тоді, коли власник вирішує перевезти брухт власними силами або ж з допомогою посередників (транспортної компанії). Саме для таких випадків існують основні правила перевезення лому, про які не зайвим буде нагадати.

Оскільки металобрухт належить до нестандартних вантажів, перевозити його самостійно вкрай складно. Простіше скористатися послугами транспортних компаній, які використовують для цього різні типи спеціалізованих машин. Так, до місця збору вторинної сировини брухт привозять звичайними вантажівками відкритого типу, наприклад, самоскидами. А вже з пунктів прийому його забирають брухтовозами — машинами із підвищеною вантажопідйомністю, посиленими бортами і кранами — маніпуляторами.

Плануючи перевезення металобрухту автотранспортом, необхідно враховувати можливі складнощі, які можуть виникнути у процесі навантаження. Тут багато що залежить від обсягів брухту — якщо вони невеликі, то для навантаження цілком вистачить міні-кранів. У решті випадків доведеться застосовувати “важку артилерію” — крани та екскаватори, оснащені електромагнітами чи грейферними захватами.

Другий момент, про який треба пам’ятати при перевезенні — габарити брухту. Особливо під час демонтажу великих металоконструкцій. Це можуть бути застарілі склади, ангари, об’єкти виробництва тощо. Оптимальним варіантом буде розрізати конструкції на частини безпосередньо на місці. В іншому випадку їхнє перевезення може перетворитися на складну місію, яка вимагає спеціального транспорту та особливого режиму пересування на дорогах.

Вплив зовнішнього середовища — ще один фактор, про який не слід забувати. Річ у тім, що завантажений у відкритий кузов брухт легко засмічується, оскільки на нього потрапляють додаткові бруд, пил і дощова вода. А, як відомо, ступінь засмічення лому прямо впливає на його ціну. Щоб уникнути подібних ризиків, а разом і здешевити транспортування, кузов у більшості випадків достатньо закрити брезентом.

Найчастіше власники виведених з експлуатації об’єктів не мають ані можливостей, ані часу на ретельну обробку і сортування металобрухту. Але якщо ви хочете отримати максимальну ціну за свій товар, його необхідно попередньо відсортувати, розрізати до потрібних розмірів і скласти у зв’язки або брикети. Звичайно, доручити цю процедуру можна і працівникам пункту прийому, але будьте готові до того, що її включать у вартість брухту.

І наостанок про документи. Перевезення власного металобрухту не вимагає від водіїв отримання спеціальної документації або дозволів від компетентних органів. Але за умови, що вони не є суб’єктами господарювання, які здійснюють це систематично з метою отримання прибутку. Однак, якщо об’єм перевізного металобрухту буде доволі великим, на водія можуть скласти протокол про адміністративне правопорушення, уникнути відповідальності за який можна лише у судовому порядку.