На всіх регіональних ринках продовжують падати ціни на сталеливарну сировину

Виплавка сталі

У другій декаді березня котирування передільного чавуну продовжували падати на всіх регіональних ринках. Негативних факторів було кілька: обвал цін на сталевий брухт, продовження зниження вартості плоского і довгого прокату, а також скорочення завантаження сталеплавильних потужностей в США, Туреччині та Італії.

На американському ринку кількість угод була мінімальною. Деякі покупці купили невеликі партії матеріалу у постачальників з СНД за ціною 335 дол. / Т cif. Водночас бразильські трейдери поки орієнтуються на співпрацю з внутрішніми покупцями. В умовах зниження попиту, більшість виробників почали скорочувати потужності.

За словами заступника директора державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза» (УПЕ) Юрія Добровольського, в Туреччині угоди практично відсутні. Багато місцевих заводів купують чавун у внутрішніх виробників, змушуючи трейдерів ще більше знизити ціни. Однак навіть такі кроки не допомагають. Усе тому, що покупці чекають стабілізації у сегменті готового прокату і напівфабрикатів.

Згідно з прогнозами аналітиків УПЕ, в найближчі тижні ціни на чавун знижуватимуться у зв’язку з ослабленням попиту на плоский прокат і передбачуваним падінням цін на металобрухт. Негативні тенденції збережуться і в наступному місяці, на тлі ослаблення глобальної ділової активності через епідемію коронавірусу.

Негативна тенденція зберігається на всіх регіональних ринках сталевого брухту, де котирування стрімко падали. Трейдери були змушені розвантажувати склади, розуміючи, що в найближчому майбутньому пандемія коронавірусу буде лише посилюватися. Як наслідок, зростання пропозиції сировини, на тлі падіння попиту на плоский і довгий прокат, призвело до зниження середньоринкового рівня котирувань на 30 дол. / Т практично на всі види брухту.

Ринок Туреччини демонструє зниження котирувань. Місцеві металурги відчувають величезні труднощі з реалізацією готової продукції й напівфабрикатів, що змушує їх скорочувати складські запаси і виходити із закупівлями дрібних партій сировини лише в разі крайньої потреби. Найбільший попит має лом з США і Канади — тамтешні експортери охоче йдуть на поступки на тлі обвалу цін на сировину на внутрішніх ринках. Так, зараз лом марки HMS 1 & 2 (80:20) котирується по 245-255 дол. / Т cif.

Юрій Добровольский зазначає, що в Азії котирування металобрухту також активно знижуються на тлі практично повного припинення контрактації сировини південнокорейськими й тайванськими покупцями. Поточні ціни брухту HMS1 не перевищують 250 дол. / Т cif у портах Південної Кореї.