Три міфи про підрядників металобрухту

manager scrap metal

Нерідко на початку кожного проекту, пов’язаного із будівництвом, реконструкцією чи знесенням будівель, виникає питання про подальшу долю промислового металобрухту. Як його правильно утилізувати? Де зберігати сировину? Ці та інші питання керівники підприємств воліють вирішувати власними силами, не поспішаючи запрошувати фахівців “зі сторони”. Часто причиною таких рішень служать застарілі уявлення про утилізацію промислових відходів і сьогодні ми розглянемо найпоширеніші з них.

Міф 1: Підрядникам брухту не можна довірити відповідальну роботу
Зазвичай цей міф підкріплюється історіями про недобросовісні компанії, які запропонували клієнтам мізерну ціну за їхній металобрухт або ж жахливо виконали свою роботу. Такі випадки дійсно трапляються, але вони скоріше є винятками з правила. Більшість підрядників, співпрацюючи з клієнтами, пропонують їм прозорі ціни та надійне обслуговування на кожному етапі шляху: від демонтажу до вивезення промислового брухту.

Міф 2. Утилізаційні роботи можуть вплинути на продуктивність підприємства
Часто виникає така ситуація: у вас є працівники, яким можна доручити демонтаж металобрухту, але для цього їх необхідно відволікти від основної роботи. Запрошувати ж підрядників, які можуть вплинути на виробничий процес, ви не наважуєтеся … і не помічаєте, що припустилися помилки. Річ у тім, що компанії, які давно працюють на ринку вторинної сировини, знають про цю проблему і навчилися вирішувати її шляхом детального обговорення із замовником плану робіт та складання відповідного графіку, який враховуватиме усі особливості виробничого процесу.

Міф 3: Професійні послуги з демонтажу не вартують заявлених грошей
Будемо чесні — у ході промислових робіт кожен керівник проекту намагається уникнути додаткових витрат. Особливо в умовах обмеженого бюджету. Особливо, коли треба наймати підрядника для робіт, які можна зробити самостійно. Однак багато хто забуває, що промисловий металобрухт частково покриває витрачені на нього кошти. Адже компанія, яка займається демонтажем, збором, сортуванням і вивезенням брухту, купує його у вас. А значить із підрядником можна домовитися за ціну сировини, вартість послуг і подальшу співпрацю. Плюс до всього ви позбавляєтеся незручної проблеми та маєте змогу зосередитися на вирішенні інших важливих питань.