«Укрзалізниця» назвала свою політику продажу брухту неефективною

Вагон

«Укрзалізниця» вкрай неефективно проводить тендери з продажу металобрухту на ProZorro через існуюче нормативного регулювання, яке не встигає за змінами цін на брухт. Про це повідомив директор з правових питань та майнової політики АТ «Укрзалізниця» Артур Рєзнік, виступаючи на VI Науково-практичній конференції «Український ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики».

Він зазначив, що у своїй роботі підприємство керується постановою про порядок розпорядження майном, яке встановлює правила роботи на ринку з усіма активами залізниці, в тому числі й з металобрухтом.»На нашу думку постанова вкрай неефективна з точки зору роботи саме з металобрухтом. Ми чітко розуміємо, що ціни на металобрухт дуже швидко змінюються. Але ми не встигаємо за цим процесом з нинішнім нормативним регулюванням», — відзначив представник перевізника.

«За нашими підрахунками, від початку продажу та появи відповідного лота на ProZorro проходить три з половиною місяці. Це дуже довго. Саме тому ми ініціювали у Міністерстві інфраструктури зміни до даного порядку, які могли б прискорити цей процес до 2-3 тижнів. Якщо нам це вдасться, то ми збільшимо свою ефективність у десятки разів. Думаю, що найближчим часом, в кінці цього на початку наступного року, рішення буде прийняте», — додав він.

Артур Рєзнік також повідомив, що у поточному році «Укрзалізниця» продала на аукціонах 97,212 тис. тонн металобрухту, виручивши за цей обсяг 577,3 млн грн. Проте вже наступного року перевізник планує продати 122,933 тис. тонн металобрухту. Крім того, «Укрзалізниця» має намір списати 4,5 тисячі старих вагонів. За словами директора з правових питань та майнової політики підприємства, поява додаткового металобрухту від списання рухомого складу перевищить 80 тис. тонн.