Думпкари для металобрухту: типи, конструкції, застосування

Думпкари (або як їх ще називають вагони — самоскиди) — це спеціалізований транспортний засіб призначений для перевезення, навантаження та розвантаження великих партій сипучих шматків брухту за допомогою пневматичних приводів. Цей вид залізничних вагонів вважається засобом спеціального призначення. Його виробництвом займаються чимало країн, проте найпопулярнішими вважаються думпкари Німеччини, США та Росії.

Перевагою думпкарів є швидкий процес розвантаження, який часто займає не більше двох хвилин. При цьому він може бути як лівостороннім, так і правостороннім, що особливо зручно у випадку із залізничним видом транспорту. Вагони-самоскиди класифікують за багатьма факторами, серед яких найголовнішими є кількість осей, спосіб навантаження/розвантаження та будова борту. Розглянемо їх детальніше.

Кількість осей в думпкарах часто залежить від маси вантажів. Чотиривісні вагони-самоскиди призначені для перевезення сировини, яка важить не більше 100 тонн. Якщо ж ця цифра більша — застосовуються вже восьмивісні вагони. Спосіб навантаження або розвантаження думпкарів. Він може бути одностороннім або ж двостороннім, коли розвантаження брухту здійснюється з двох бортів одночасно. Будова борту. Борти думпкарів поділяються на підйомні, які в процесі вивантаження можна прибрати, і нерухомі, які прибрати неможливо. Конструктивно вагон-думпкар відрізняється наявністю спеціальних пневматичних приводів, призначених для перекидання кузова (самоскида) під кутом не менше сорока п’яти градусів відносно осі вагона. В Україні вагони-думпкари мають двосторонній привід, що дозволяє виконувати розвантаження як з лівого, так і з правого боку.

Окремо слід сказати про можливість переробки звичайної відкритої платформи у вагон-самоскид. Зазвичай це доволі складно, оскільки для цього необхідна якісна зварювальна техніка та високоточні роботи з монтажу пневмоциліндрів. Саме тому доцільніше замовляти виконання подібних робіт спеціалізованим підприємствам, які займаються ремонтом рухомого складу залізниць. Однак це не означає, що вживаний думпкар для великошматкових вантажів (руди, вугілля тощо) не можна застосовувати і для транспортування металобрухту. Головне, щоб настил платформи знаходився у робочому стані. Також перед початком експлуатації необхідно провести перевірку несучої здатності вагона, яка для чотиривісних думпкарів повинна бути не більше 20 кілоньютонів на одну вісь і не перевищувати 70 кілоньютонів на один метр платформи при фактичному навантаженні. При цьому слід пам’ятати, що щільність металобрухту буде зазвичай меншою, ніж у решти великошматкових вантажів, які перевозяться в думпкарах.