Як засміченість металобрухту впливає на його ціну у пунктах прийому?

Підготовка металобрухту до переплавки неминуче супроводжується його технологічними втратами. Одним з факторів, який безпосередньо впливає на рівень цих втрат, виступає «засміченість брухту» — наявність у сировині неметалевих елементів (будівельних відходів, ізоляції, деталей, масла, землі, вологи тощо) або сплавів і домішок, відмінних від основного металу. Також існує технологічне засмічення. Воно виникає у процесі переробки лому, а його середня величина становить 5%.

В пунктах прийому допустимий відсоток засміченості вказується окремо для кожної категорії брухту чорних металів. Якщо на металобрухт здають автівку (повністю в зборі, з колесами, салоном, склом тощо), то відсоток засміченості в ній може доходити до 30 -35%. Аналогічна ситуація із старими трубами, холодильниками і пральними машинами. Рівень засмічення в них також може сягати 30-35%. Відзначимо, що взимку на цей показник часто впливає наявність снігу і льоду в металі.

Як же розраховується відсоток засміченості брухту? Традиційно його визначає майстер-приймальник виходячи із власного досвіду, плюс 1-2 відсотки для страховки. Мінімальний відсоток засмічення у будь-якому пункті прийому металобрухту буде не меншим 5%! Щодо найпоширеніших видів металобрухту, таких як чавун, лом марки 3А, 5А, 12А, то рівень їхнього засмічення буде на рівні 5-7%, а залізничного металобрухту — не більше 3%.

Окрім візуального огляду, існують й інші способи визначення рівня засміченості. Наприклад, за допомогою лабораторних аналізів. У випадку, коли результати візуальної оцінки металобрухту викликають сумніви, якість вторинної сировини визначають в лабораторних умовах. Для цього, за згодою сторін, з партії брухту беруть мінімум дві проби і проводять їх випробування: оцінку, зважування, видалення домішок та повторне зважування. Після цього розраховують рівень засміченості брухту для всієї партії. Як правило, це середнє арифметичне, отримане після дослідження усіх проб.