Іржавий швелер: чому в Україні ціни на лом падають повільно?

Заготівля брухту

Увесь вересень світовий ринок металобрухту лихоманило. Якщо на початку місяця постачальники брухту могли продавати свій преміальний HMS 1/2 (80:20) по $ 268 / т CFR Туреччина, то на останньому тижні ціни провалилися до $ 219-220 / т CFR Туреччина. Таким чином, за 30 календарних днів зниження склало майже $ 50 / т, а якщо порівнювати з початком серпня — то понад $ 70 / т.

На тлі такого крутого піке гравці ринку і спостерігачі чекали дна ринку. Але в цей час ціни били все нові і нові антирекорди: спочатку 2-річний мінімум, потім 2,5-річний. А потім питання «Де ж дно?» став риторичним. Поповзли чутки про те, що дуже ймовірне повторення сценарію 2015-го року, коли ціна впала $ 175 / т CIF Туреччина.

Українська цінова оаза

Попри невтішну ситуацію на світовому ринку, українські брухтовики у вересні майже не відчули падіння, отримавши 4 етапи зниження цін всього за «100 грн» Кожен — з 01.09, 11.09, 21.09 і 26.09. Тобто, по суті, металурги опустили котирування тільки на близько $ 17 / т (або до 5100-5200 грн. За тонну брухту), що різко контрастує з $ 50-падінням у світі.

Але ж все могло бути набагато гірше. Український ринок об’єктивно відстав від тенденцій світового, де стався ніким не прогнозований обвал цін у великих масштабах. Тим більше, що до лютого — березня 2020-го року поліпшення кон’юнктури не передбачається. І всі прекрасно розуміють, що об’єктивна ціна брухту в Україні зараз — не вище 4300 грн за тонну з доставкою. Однак металурги продовжують платити за металобрухт майже як у Туреччині. Плюс брухтозаготівельники змогли отримати додаткову премію на зміцненні курсу гривні до долара.

Брухтовики зруйнували власний міф

І в цій ситуації криється головний парадокс все українського ринку брухту. Попри утримання металургами високих закупівельних цін, брухтозаготівля у вересні кардинально так і не виросла, склавши близько 200 тис. тонн. Нагадаємо, що в липні було зібрано 192 тис. тонн, у серпні — 188 тис. тонн.

І тепер 2019-ий рік погрожує стати історичним антирекордним за всю історію незалежної України по заготівлі металобрухту. В асоціації «УАВтормет» вже озвучили річний прогноз на рівні 3,0 — 3,1 млн тонн. Це означає, що пропозиція сировини знизиться ще на 500 тис. тонн. Причому, зупинка ДМЗ, що працює на оборотному брухті, і незапуск частини потужностей ДМК навряд чи справлять великий вплив на брухтовиків. Навіть зі скепсисом можна поставитися до чергової зупинки «Електросталі», адже підприємство і так працювало на третину завантаження.

Що далі?

Зрозуміло, що в жовтні ціни на лом в Україні будуть знижуватися. Власне, перші «-100 грн» вже відбулися з 1 жовтня. Ну а далі темпи падіння цін, за логікою, повинні посилитися. У металургів вже немає ресурсу для покриття збитків від фінансування низьких об’ємів заготівлі. Тим паче, наприкінці вересня «Укрзалізниця» почала перші поставки брухту на метпідприємства за серпневими тендерами.

Що стосується світових тенденцій, то на першому тижні жовтня ціни на преміальний HMS 1/2 (80:20) стабілізувалися, перебуваючи в діапазоні $ 220-230 / т CFR Туреччина. І поки що незрозуміло, чи то це вже дно, то чи затишшя перед черговим штормом на ринку. Крім того, вносить невизначеність військова операція турецьких військ на півночі Сирії. Втім, вересень вже показав, що глобальна кон’юнктура на ринку металобрухту слабо впливає на реалії в Україні.