Ваги для металобрухту

Чітка організація робіт з обслуговування і подальшої переробки металобрухту неможлива без його точного зважування. Цей процес має бути якомога оперативнішим, тому найбільш затребуваними вважаються конструкції автомобільних ваг, які зводять до мінімуму простої брухтовозів у пунктах прийому металобрухту.

Які ж існують різновиди автомобільних ваг? На сьогоднішній день використовуються як механічні, так і електронні ваги. Останні стають все популярнішими, оскільки дозволяють не лише точніше зважувати сировину, а й здійснювати відеоспостереження на промислових майданчиках. Крім того, автомобільні ваги електронного типу можуть одночасно роздруковувати інформацію про обсяги і масу прийнятого металобрухту.

Ваги можуть бути як платформного, так безплатформного типу. Безплатморфні ваги мобільніші, оскільки їх легше переналаштувати до вимог технологічного процесу і організації переробки брухту. Платформні ваги, у свою чергу, встановлюються переважно на підприємствах, які переробляють брухт чорних металів. Їхні технологічні характеристики насамперед пов’язані із вантажопідйомністю брухтовозів. Монтуються вони як в приміщеннях, так і поза ними (в останньому випадку необхідна відповідна ступінь захисту устаткування). Точність ваг платформного типу залежить від розмірів платформи та її місткості. Для брухту чорних металів вона не перевищує 500 г. При комбінованому розміщенні комплекту вагового обладнання, коли термінал знаходиться всередині приміщення, а платформа — ззовні, доцільна установка спеціального радіоканалу для обміну даними при зважуванні.

Для прийому брухту кольорових металів така точність ваг є доволі низькою, тому в якості зважувального обладнання використовують товарні ваги з набагато більшим ступенем дискретності (до 50 … 100 г). При великих обсягах брухту слід звернути увагу на автомобільні ваги, робота яких ґрунтується на визначенні різниці між масою порожнього і завантаженого брухтовозу. Такі конструкції також доцільно інтегрувати в систему відеоспостереження підприємства. Для зважування особливо великих партій металобрухту передбачені кранові ваги на екскаваторах. Їхня перевага полягає в тому, що реєстрація маси вантажу виконується безпосередньо у процесі його завантаження і розвантаження.

У пунктах прийому металобрухту, які обладнані залізничними коліями, існує практика роздільного зважування. У цьому випадку вагони з металобрухтом та брухтовози зважуються окремо. Деякі брухтозаготівельники використовують у своїй роботі звичайні навісні ваги, встановлюючи їх на магніт. Ще один варіант фіксації ваги — невеликі контейнери для металобрухту. При завантаженні вагонів туди складають порізаний чормет, після чого контейнер зважують звичайними крановими вагами, а металобрухт висипається в вагон.

Для правильного вибору зважувального обладнання в першу чергу необхідно визначитися з тим, які ваги потрібні. Автомобільні ваги статичного виконання (платформні), мобільні ваги, які не потребують фундаменту чи ваги автомобільні безфундаментні. Усі вони виконують схожу роботу, проте найбільш універсальними вважаються електронні ваги лінійки ЕВС-А. Вони вимірюють масу брухтовоза в його статичному положенні, що дає можливість отримувати точніші результати зважування.

При виборі оптимального типорозміру ваг для металобрухту, слід враховувати допустимі навантаження і похибку. Варто дізнатися чи поставляється програмне забезпечення разом із компонентами вагового обладнання, чи його слід купувати окремо. Останній варіант має свої ризики, адже удавана економія при придбанні може обернутися повною несумісністю продукту із програмним забезпеченням. Для невеликих за інтенсивністю переробки брухту підприємств, доцільно придбати мобільні автоваги, які у своїй роботі не вимагають заливки фундаменту і можуть працювати на будь-якій рівній та міцній платформі (сталевій або залізобетонній). До того ж вони легко встановлюються і не потребують додаткового калібрування.