Китай збільшив виробництво сталі у серпні

У серпні 2019-го року китайські метпідприємства виплавили 87,25 млн тонн сталі. Це на 2,4% вище торішніх липневих показників і на 9,3% — серпневих, повідомляє Національне бюро статистики КНР.

Усього за вісім місяців поточного року обсяг виробництва сталі у Китаї досяг 664,87 млн тонн (+9,3%) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Середньодобова виплавка сталі у січні-серпні склала 2,736 млн тонн.

Як відзначає NBS, найвищі темпи зростання продемонстрували міні-заводи. Загалом, обсяг виплавленого чавуну у Китаї за вісім місяців збільшився на 6,9% — до 544,71 млн тонн, а електросталеплавильні підприємства наростили випуск майже на 20%. Втім, зросла і частка металобрухту в шихті на металургійних комбінатах.

Експерти поки по-різному оцінюють перспективи китайської металургійної промисловості у вересні. Як повідомив в інтерв’ю Reuters Річард Лю, аналітик пекінського підрозділу британської консалтингової компанії CRU, темпи зростання промислового виробництва і будівництва в Китаї знижуються через торгові війни з США. З іншого боку, вересень і жовтень — це пік споживання сталевої продукції в Китаї, так що обсяги виплавки в поточному місяці можуть ще зрости.