Особливості прийому брухту бабітів

Брухт бабіту

Бабіти — це сплави, створені на основі олова або свинцю, які володіють високими антифрикційними показниками. Свою назву з’єднання отримало від імені винахідника — Ісаака Беббіта. Альтернативно його ще називають першим підшипниковим сплавом.Сфера застосування бабітів напряму пов’язана із їхньою властивістю істотно підвищувати зносостійкість елементів, між якими виникає тертя.

Основні марки з’єднання
Згідно із хімічним складом сплавів, розрізняють наступні марки бабітів.

Б88 — найцінніша марка сплаву, яка користується найбільшим попитом у пунктах прийому металобрухту. Сплав містить близько 88% олова та має у своєму складі: 7,8% сурми та 3.5% міді. Крім останніх, ще є кадмій та нікель.

Б83, Б83С — теж цінний вид вторинної сировини. Концентрація олова у ньому складає 83%, сурми — 12%, міді— 6.5%. Другий варіант сплаву містить свинець, якого немає у марок Б83 та Б88.

Сплав Б16 відрізняється високою концентрацією свинцю на рівні 65 — 70%. Частка олова і сурми у ньому однакова і коливається від 15 до 17%, тоді як мідь складає лише 2%.

БН — сплав, у якому вміст свинцю перевищує 70%, а олова не більше 10%. Серед решти металів є сурма, мідь, кадмій нікель і миш’як.

Нарешті, БС6 — з’єднання, яке містить найбільше свинцю (близько 90%).

Як видно всі сорти сплаву можна умовно поділити на два види: олов’яні та свинцеві бабіти. Природно, що область застосування, як і джерела брухту бабітів, будуть залежати від елементу, який переважає у їхньому складі.

Олов’яні марки з’єднання відрізняються поліпшеними характеристиками стійкості до зношування, корозії, мають кращу теплопровідність. Сфера їх застосування включає специфікації, де необхідний мінімальний коефіцієнт тертя. Сплави на основі свинцю характеризуються підвищено робочою температурою, тому використовуються для поліпшення антифрикційних характеристик підшипників дизельних двигунів та прокатних станів. Ці з’єднання, а також свинцево-кальцієві сплави, часто використовують у залізничному транспорті.

У свою чергу пункти прийому поділяють брухт бабітів на:

Кусковий. Містить лише олов’яні марки сплаву, який зустрічається у дизельних та турбінних підшипниках.
Кусковий з високим вмістом свинцю. Стандартний лом підшипників доповнюють використані елементи типографій.
Стружку олов’яних та олов’яно-свинцевих бабітів.

Природно, що основну матеріальну цінність серед брухту бабітів мають сорти з високим вмістом олова. Вартість за кілограм такого брухту часто наближається до ціни чистого металу.

Через різноманітність марок сплаву, часто буває доволі важко візуально відрізнити різні види бабітів. Однак пункти прийому металобрухту, оснащені спеціальним обладнанням, дозволяють точно встановити концентрацію олова у сплавах. А це, у свою чергу, може позитивно вплинути на підсумкову ціну прийнятого брухту.