В Україні сповільнилося падіння промвиробництва

Виробництво

Спад промислового виробництва в Україні в липні 2019-го року сповільнився до 0,2% у річному вираженні. У порівнянні з попереднім місяцем промвиробництво зросло на 3,6% без урахування ефекту календарних днів, але впало на 0,6% — з їх урахуванням. Про це повідомляє Державна служба статистики України.

За інформацією Держстату, найбільше падіння у минулому місяці зафіксували у виробництві електричного обладнання (-17,2%), виробництві коксу і продуктів нафтопереробки (-12,6%), текстильному виробництві (-10,2%), виробництві автотранспортних засобів (-8,6%) і постачанні електроенергії, газу та пари (-3,6%).

Найбільше зростання, у свою чергу, зафіксували у виробництві комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (33,8%), фармацевтиці (14,6%), видобутку кам’яного та бурого вугілля (6,8%), виробництві машин і устаткування (6,7%), харчовій промисловості (4, 4%).

У Держстаті нагадали, що дані наведені без урахування окупованих Автономної Республіки Крим, а також окупованих територій у Донецькій і Луганській областях.