Сучасні системи утилізації металобрухту

Системи утилізації брухту

У зв’язку із зростаючими обсягами металевих відходів провідні фірми світу постійно працюють над пошуком ефективних систем для переробки брухту кольорових та чорних металів. Деякі з них вже випускаються у промислових масштабах, втілюючи у собі останні наукові розробки.

Система протиструмової сепарації від Wеndt. Одним із напрямків господарської діяльності американської фірми Wendt є створення пристроїв для повноцінного відокремлення відходів, що містять у собі не лише різні метали, а й неметалеві частинки. У 2015 році Wеndt запатентувала пристрій WеndtToffers, розроблений спільно із японською фірмою Tomra і призначений для так званого протиструмової сепарації брухту сталі та інших металів. Основним джерелом сировини для WеndtToffers є стружка, відходи при штампуванні, ливарні залишки та інші види металобрухту із промислових підприємств.

Система складається із подвійного магнітного сепаратора, профільної Z-подібної ємності, яка забезпечує відвід повітря, закритих повітряних пасток, високочастотного двокамерного млина та пристрою для очищення камер. Конструкція працює наступним чином. Вихідний лом (переважно середніх і дрібних фракцій) надходить до приводних барабанів, які забезпечують його попередню очистку від пилу, бруду тощо. Під дією сили тяжіння сміття падає вниз і видаляється потужною вентиляційною системою.
У свою чергу фрагменти металу направляються по транспортеру до вузла пневматичної сепарації, де встановлені Z-подібні ємності (їх кількість варіюється від однієї до трьох, залежно від продуктивності). Там частки, за допомогою потужних повітряних струменів, відриваються від конвеєрної стрічки та активно перемішуються. Автоматична система шиберних заслінок дозволяє підтримувати в камері гранично жорсткий турбулентний режим. Завдяки цьому металеві фракції, в залежності від своєї ваги, розподіляються по різних місцях, звідки і відводяться струменем повітря.

Особливу увагу в конструкції WеndtToffers приділили сепарації металевих частинок згідно з їх масою. Для цього в пристрої є спеціальна система живлення, за допомогою якої можна змінювати крок сепарації: 12, 20 або 30 мм. Фахівці компанії встановили, що ці значення дозволяють ефективно відокремлювати легкі метали (алюміній та його сплави, титан) від важких (сталь, мідь тощо). Обсяг камери живлення дозволяє вміщує до 99% відсотків фрагментованих металевих залишків, які потім потрапляють до кульового млина і подрібнюються.

Система комбінованої сепарації від Eriez Компанія Eriez Magnetic Ltd (Австралія) давно і успішно займається питаннями сортування металобрухту за допомогою магнітів. Останньою розробкою їхніх фахівців є система двоетапної сепарації Eriez FinesSort MRS. Вона заснована на використанні двох різних способів для оцінки хімічного складу сировини: за спектром випромінювання, і за здатністю реагувати на силу магнітного тяжіння.

У системі Eriez процес сортування і переробки металобрухту складається із чотирьох етапів: попередньої вібраційної сепарації на транспортері, магнітного сортування за допомогою чутливого сенсора, сортування в герметизованій камері із застосуванням спектрального випромінювача, гравітаційного поділу, в залежності від маси падаючих частинок металобрухту. Оскільки неметалеві фракції мають значно меншу питому вагу, то їх відокремлення від металів відбувається ще на початку циклу. Відзначимо, що ідентифікація частинок за спектром випромінювання проводиться безперервно і є доволі надійною. Зокрема, завдяки їй можна ідентифікувати метали із розмірами фрагментів до 0,8 мм у поперечному розрізі.

Особливостями системи Eriez FinesSort MRS є: особлива форма магнітів, які забезпечують максимально ефективне відокремлення металевих частинок; якісне очищення брухту перед його сортуванням; застосування патентованих сферичних роздільників, здатних ідентифікувати частинки таких металів, як цинк, алюміній, мідь; вихровий метод змішування частинок брухту, який дозволяє позбавитися від окалини, бруду, глини тощо. Принциповою відмінністю цієї системи від пристрою WеndtToffers є те, що гравітаційне очищення тут відбувається на заключному, а не на первинному етапі переробки.