В Індії вирішили розвивати брухтопереробну галузь

Заготівля брухту

Міністерство металургійної промисловості Індії розробляє програму, яка буде стимулювати внутрішні та іноземні інвестиції в заготівлю брухту та його подальшу переробку. Так, у поточному фінансовому році (квітень 2019-го — березень 2020-го) потреба національних металургійних компаній у металобрухті оцінюється майже в 30 млн тонн, тоді як заготівельні компанії готові запропонувати близько 27,3 млн тонн, а решту доведеться підтримувати шляхом імпорту.

Варто відзначити, що в Індії близько 35-40% сталі виплавляється в електродугових печах, які використовують сталевий брухт у якості сировини. Крім того, близько 60% брухту, який споживає країна, необхідний для отримання арматури. Тож незабаром влада очікує стрімкого зростання попиту на сировину.

Щоб збільшити збір металобрухту, уряд має намір запропонувати низку заходів, спрямованих на стимулювання вторинної переробки автомобілів, залізничного, промислового та побутового брухту. Відомо, що заходи будуть інтегровані з діючими в країні підприємствами, які спеціалізуються на утилізації морських суден.

Нагадаємо, що компанія Mahindra, один з найбільших автовиробників в Індії, у грудні минулого року запустила першу в країні шредерну установку для переробки старих автомобілів і побутової техніки. Найближчим часом вона має намір створити ще п’ять подібних переробних центрів. Подібну ініціативу вже готові підтримати Tata Motors та Hyundai Motor India, а уряд країни розраховує залучити в галузь й решту великих гравців.