Металобрухтні тендери: чому держкомпанії поза ринком?

Вагон УЗ

Нерозуміння ринкових умов часто призводить до того, що тендери державних підприємств з продажу вторсировини на Prozorro.Sale. залишаються без заявок. Попри потребу в брухті, приватним компаніям просто невигідно в них брати участь. Щоб розв’язати проблему, Асоціація брухтозаготівельних підприємств України «УАВтормет» вирішила розробити для держкомпаній методику оцінки якості та підходи до визначення ціни на металобрухт.

Металобрухтні тендери держкомпаній викликають чимало питань в учасників ринку. Зауваження є і до якості товару, і до цін, і до умов поставок. Вже звичною стала ситуація, коли під виглядом металобрухту покупцям пропонують непідготовлений продукт. Наприклад, напіввагони, рейки, автомобілі або верстати. «Це ніякий не лом, а просто списане обладнання чи компоненти. Щоб довести їх до товарної кондиції, необхідно виконати масу робіт. Як мінімум, довести до стану, при якому їх можна транспортувати на підприємства для подальшої обробки», — говорить президент «УАВтормет» Володимир Бублей.

Зазвичай, порізкою, подрібненням і пакетуванням металобрухту займаються спеціалізовані підприємства, які виступають проміжною ланкою між брухтовиками та кінцевими споживачами, тобто металургійними комбінатами.

Оголошуючи тендери, держкомпанії виставляють ціну на свій товар, орієнтуючись на ставки меткомбінатів, і тим самим відсікають від звичного ланцюга брухтозаготівельників. Але при цьому лоти, на які можуть претендувати лише металурги, не відповідають вимогам останнім. «Підйомний механізм і люди на меткомбінатах зазвичай вантажать підготовлену шихту в технологічну тару, яка потім доставляється в сталеплавильні цехи. Замість цього вантажопідйомний механізм потрібно прибрати з основного технологічного процесу і починати з порізки напіввагонів», — пояснює очільник «УАВтормет».

Також ринок стикається і з проблемними питаннями в області оцінки лотів, виставлених на тендери, говорить В’ячеслав Попов, керівник напрямку ТОВ «Метінвест Ресурс». Усе тому, що компанії, послугами яких користуються державні підприємства, часом, не мають досвіду належної оцінки такого роду сировини, що часто призводить до невідповідності початкового рівня ціни поточним умовам ринку. Логістика — теж не найсильніша сторона держкомпаній, які при вимозі 100% передоплати озвучують розмиті терміни поставок і не дають гарантій збереження сировини.

Що не так з тендерами УЗ?

І хоча проблема неадекватних умов тендерів так чи інакше стосується усіх державних компаній, що продають лом на Prozorro (наприклад, «Центренерго», «Турбоатом», комунальні транспортні та шляхоремонтні підприємства тощо), показовою можна вважати ситуацію навколо «Укрзалізниці»(УЗ). З початку року державний перевізник провів чотири хвилі торгів, більша частина з яких не відбулася. Покупців вдалося знайти лише на кілька лотів. «УАВтормет» та об’єднання підприємств «Укрметалургпром» одразу після перших тендерів запропонували УЗ ряд змін, які могли б зробити продажі успішнішими.

«Умови поставки брухту — головне проблемне питання …»Укрзалізниця» не несе жодних зобов’язань по термінах надання брухту та його збереженню. У документах не міститься даних про фактичне перебування брухту, а УЗ одноосібно регулює доступ до своїх майданчиках, де знаходиться лом. Вона ж розпоряджається й обладнанням, яким можна завантажити лом у вагони або автотранспорт, і вартість навантаження визначає на свій розсуд», — пояснили в «Укрметалургпром».

«Металурги ж пропонують купувати cировину на умовах FCA, тобто брухт, який вже завантажений у вагон і знаходиться на залізничній станції. Цей спосіб поставок дозволяє покупцю уникнути ризиків порушення продавцем умов збереження товару та термінів відвантаження», — додали в об’єднанні.

Попри те, що перші звернення на адресу УЗ були передані ще в січні, умови тендерів держкомпанії залишаються незмінними. Загалом, додаткові витрати металургів на підготовку і доставку брухту, за оцінками «УАВтормет», можуть сягати до 50% від вартості брухту, в залежності від його виду та місцезнаходження.

Що пропонують брухтовики?

В «УАВтормет» сподіваються, що методика оцінки брухту, яку розробляють експерти асоціації, допоможе зняти частину питань до тендерів держкомпаній. Документ буде містити ряд критеріїв, які необхідно враховувати при формуванні лота та визначенні ціни. «Фактично, це цілий опитувальник, який допоможе визначити ринкову ціну на кожну конкретну партію», — пояснює Бублей.

У закінченому вигляді така методика може з’явитися до кінця липня. Ознайомити державні компанії з напрацюваннями асоціації за попередньою домовленістю допоможе майданчик Prozorro.Sale.

«Ми працюємо з Prozorro. Є попередні домовленості, що ця методика буде рекомендована у рамках змін, які вони планують внести до постанови Кабміну про організацію торгів», — повідомив Бублей.

Втім, прес-служба Prozorro.Sale відмовилася підтвердити, чи насправді існує діалог між держкомпаніями та «УАВтормет», зазначивши лише, що «зараз йде дискусія щодо зміни процедури оцінки металобрухту для визначення стартової ціни».

Джерело — UAProm.info