«УАВтормет» пропонує включити в ціну брухту корупційну складову

Брухт чорних металів

Свої пропозиції «УАВтормет» пояснює тим, що на початку липня 2019-го року найбільші українські споживачі брухту задекларували значне зниження закупівельних цін на сировину без об’єктивних причин.

«Такі дії можуть призвести до подальшого зменшення заготівлі брухту або навіть до повної її зупинки. Деякі брухтозаготівельні компанії вже заявили про припинення діяльності з демонтажу металовмісних об’єктів через зниження рентабельності», – повідомили в асоціації.

На думку Костянтина Басса, голови наглядової ради групи компаній «УкрМет», формула ціноутворення на брухт має враховувати «експортний паритет» і може виглядати наступним чином: експортне мито + витрати експортера + маржа експортера = ціна внутрішнього ринку. Однак представник «Укрмет» відзначив, що в умовах дефіциту брухту великі споживачі (металурги) не будуть дотримуватися цінових домовленостей навіть у разі їх прийняття. Усе тому, що зможуть запропонувати брухтозаготівельникам приховані доплати, щоб відшкодувати брак сировини.

Нагадаємо, що нинішню дискусію з приводу ціноутворення на ринку брухту спровокував виступ директора підприємства «Інтерпайп Втормет» Валентина Макаренка на 5-ій Науково-технічній конференції «Український ринок металобрухту: практичні аспекти та сучасні виклики», що відбулася 5 червня в Києві. Зокрема, він запропонував:

  • визначити принцип цінового ринку на рівні CIF Туреччини як бази FCA вагон з дисконтом $106 (портові витрати, фрахт, експортне мито і маржа експортера) без ціни доставки за металобрухт видів №3, 4, 9;
  • визначити маржинальність закупівлі регіональними цехами брухтозаготівельних підприємств на рівні 600 грн.