Замкнуте коло: де і чому розкрадають вантажні вагони?

Колісні пари

Крадіжки комплектуючих для вантажних вагонів стають серйозною проблемою залізничної логістики. «Укрзалізниця» (УЗ) та приватні оператори вагонних парків регулярно повідомляють про неї, однак позитивних зрушень поки що не видно. Існує своєрідне порочне коло — халатність персоналу УЗ на місцях і злочинна бездіяльність правоохоронців, а також готовність операторів парку купувати крадені деталі.

Cумнівне лідерство

На залізничних станціях Кривий Ріг — Головний, Лиман та Запоріжжя — Ліве зафіксували найбільше випадків розкрадання деталей вантажних вагонів. Про це йдеться у доповіді голови правління Українського логістичного альянсу (УЛА) Володимира Іващука на Rail Cargo Spring 2019.

За даними УЛА, у квітні поточного року на станцію Кривий Ріг — Головний припадає 22,9% усіх крадіжок деталей і компонентів вантажних вагонів (761). Частка станції Лиман (Донецька обл.) становить 8,3% або 275 випадків, станції Запоріжжя — Ліве — 7,2% або 241 випадок. У п’ятірку лідерів антирейтингу також потрапили станції Нижньодніпровськ — Вузол у Дніпропетровській області (6,6% або 219 випадків) та Волноваха у Донецькій області (5,8% або 193 випадки). Усього ж, згідно зі статистикою УЛА, у березні-квітні поточного року кількість крадіжок на залізниці сягнула майже 3,5 тис. випадків.

Левова частка усіх крадіжок трапилася на ділянках Придніпровської та Одеської залізниць, на 39-ій та 15-ій станціях відповідно. Про це повідомляють вже представники УЗ. Як розповів директор департаменту вагонного господарства «Укрзалізниці» Олег Мотін, у цих регіонах траплялися випадки, коли зловмисники не просто знімали деталі для подальшого перепродажу, а розпилювали цілі вагони на металобрухт.

Чому мовчать правоохоронці?

Проблема розкрадання вагонів, за словами Мотіна, стає все масштабнішою, оскільки кількість крадіжок щороку зростає. Так, за перші три місяці 2019-го року «Укрзалізниця» подала до правоохоронних органів 4682 звернення, однак їхня результативність залишає бажати кращого. Кримінальні справи відкриті по 40% (1873) звернень, лише 4,7% (224) звернення передані в суди. Більша частина заяв (55,3% або 2585) поліція навіть не стала розглядати. Відмови правоохоронці аргументують тим, що заяви про крадіжки повинна подавати постраждала сторона, тобто власники вагонів, а не УЗ.

Складнощі у взаємодії з правоохоронцями виникають і у приватного бізнесу, проте їхня причина полягає у недобросовісній роботі співробітників УЗ на місцях, вважає технічний директор «Рейл Лоджистікс» Максим Пасічний. Власникам вагонів доводиться «з боєм» вибивати документи, які необхідні їм для подачі заяви в поліцію.

«Є хороші розпорядження Укрзалізниці, де чітко розписано, як треба розслідувати випадки розкрадання, які документи потрібні правоохоронним органам для порушення кримінальних справ. Проте отримати повний пакет цих документів вкрай важко, тож доводиться це робити ледь не з боями», — відзначає представник компанії. — «Якщо ж документів бракує, то домогтися від правоохоронців порушення справи та повноцінного розслідування досить складно».

Як УЗ перешкоджає розкраданню?

Для скорочення кількості крадіжок «Укрзалізниця» встановлює на вантажні вагони захисні пристрої, які ускладнюють демонтаж деталей. УЗ також відслідковує комплектацію вантажних вагонів гальмівними пристроями, веде базу даних пошуку колісних пар та проводить перевірку вагоноремонтних підприємств. Однак у компанії визнають, що без допомоги інших учасників ринку перевезень, проблему крадіжок на залізниці не вирішити.

Джерело: UAProm.info