«Укрзалізниця» провалила перші червневі аукціони з продажу металобрухту

Залізничний металобрухт

Три нових аукціони з продажу металобрухту, які наприкінці минулого тижня організувало акціонерне товариство «Укрзалізниця» (УЗ), визнали такими, що не відбулися. Зокрема, лоти №14Б, №34Б і №35Б, які були виставлені на торги 31 травня, не отримали жодної заявки на купівлю.

Відзначимо, що за умовами аукціонів стартова ціна лоту №14Б (4 тис. тонн сталевої стружки) склала 17,4 млн грн, лоту №34Б (2,7 тис. тонн брухту чорних металів) — 17,9 млн грн, лоту №35Б (22 тис. тонн металобрухту) — 0,15 млн грн. При цьому термін подачі заявок на участь спливав 13 червня, а мінімальний крок аукціону складав 1%.

Нагадаємо, що УЗ в кінці травня — на початку червня оголосила вісім аукціонів з продажу металобрухту загальним обсягом 20,2 тис. тонн. Ще раніше об’єднання підприємств «Укрметалургпром» закликало «Укрзалізницю» переглянути умови продажу металобрухту. Зокрема, в тендерній документації УЗ залишився пункт про відвантаження сировини на умовах EXW. Натомість «Укрзалізниця» відмовилася йти на зустріч металургам і провалила травневі аукціони з продажу металобрухту на ProZorro.