«Укрзалізниця» оголосить нові торги з продажу металобрухту

Вагон УЗ

Через провал попередніх торгів акціонерне товариство»Укрзалізниця» переформатує лоти з продажу металобрухту та організує нові аукціони у системі ProZorro. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«На початку травня 2019-го року «Укрзалізниця» оголосила про створення 8 лотів із реалізації металобрухту різного типу в системі ProZorro. Однак за результатами торгів, які відбулися 10 і 16 травня, на 7 лотів не надійшло жодної пропозиції від покупців, а ще один був скасований через технічну помилку», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, лот № 19Б із реалізації сталевого брухту був скасований через технічну помилку, яка сталася на етапі його підготовки. У цьому випадку був застосований пункт 7.3 регламенту ProZorro, коли виправлення помилки можливе лише в разі скасування аукціону. З цієї причини «Укрзалізниця» переформатує існуючі лоти та вже найближчим часом оголосить нові торги з реалізації металобрухту.

Нагадаємо, що об’єднання підприємств «Укрметалургпром» вже закликало «Укрзалізницю» переглянути умови продажу металобрухту через систему ProZorro і пропонувало здійснювати відвантаження на умовах FCA (митниця — покупець), а не EXW (продавець — покупець).