Утилізація літієвих акумуляторів: бізнес майбутнього чи шлях в нікуди?

Зарядка електрокарів

Підвищення попиту на міські автомобілі, зростання мегаполісів і націленість на сталий транспортний розвиток підвищили тенденцію до електрифікації автомобілів і пасажирського транспорту. За деякими оцінками, до 2020 року кількість електромобілів складе понад 7 відсотків світового ринку перевезень.

Але чим же замінити такий звичний вид енергії як паливо? Відповідь проста — електродвигунами, які живляться від акумуляторів. У зв’язку з цим, зростає потреба у літії — дорогому та доволі небезпечному металі. Варто відзначити, що окрім автопрому, літій також використовується в інших галузях — будівництві та фармацевтиці. Що стосується частку батарейок і акумуляторів, то на них припадає лише чверть поточного споживання літію, тоді як за прогнозами експертів, ця цифра зросте до 40 відсотків у 2020 році.

Реальна проблема полягає в тому, що сьогодні немає ефективної технології з утилізації та переробки уживаних акумуляторів з літієвими елементами. Над її вирішенням вже працюють автомобільні концерни, оскільки ефективний рецепт переробки літію допоможе їм подолати залежність від первинного ринку металу. Сам же бізнес з переробки акумуляторів тримається за рахунок інших цінних металів — кобальту та нікелю — ціна яких переважає вартість літію. Зайвим доказом того, що переробка металу знаходиться у зародковому стані, служить той факт, що у світі немає достатньої кількості інфраструктури для утилізації літієвих акумуляторів. Експериментальні установки працюють у деяких країнах Європи, проте вони переробляють лише 5% від загальної кількості уживаних батарей.

Виникає закономірне питання: чому саме літій? Чому його так активно використовують, якщо він такий дорогий, небезпечний та погано піддається утилізації. Вся справа у параметрах акумуляторів електромобілів, які вимагають потужного і водночас легкого джерела живлення. Літій-іонний акумулятор на сьогодні є чи не єдиним варіантом, який відповідає цим вимогам. Завдяки своїм характеристикам, літій дозволяє створити невелике за розмірами, проте ефективне джерело живлення навіть для потужних двигунів. Безсумнівною перевагою літієвих батарей є швидкий рівень їх відновлюваності. Такі установки можна зарядити протягом 15 хвилин, доводячи рівень відновлення до 80 відсотків. Особливо корисною ця властивість буде для водіїв, оскільки суттєво економитиме їхній час в дорозі.

За оцінками інвестиційного банку Morgan Stanley, технологія добування літію зі старих акумуляторів, не працюватиме ще мінімум десять років. З теоретичної точки зору, це можливо вже зараз, але поки процес переробки не приноситиме економічної вигоди, на його широке поширення розраховувати не слід.