«Укрметалургпром» прогнозує зростання виробництва сталі та прокату в травні

Металургійні підприємства України найближчим часом збільшать виробництво сталі, чавуну та прокату. Саме такий прогноз опублікували в об’єднанні підприємств «Укрметалургпром» за результатами аналізу першого кварталу 2019-го року. Відтак, фахівці об’єднання очікують, що в травні випуск сталі зросте на 12% у порівнянні з торішніми показниками, чавуну — на 7,6%, прокату — на 9,6%.

В об’єднанні відзвітували, що у порівнянні з лютим березневе виробництво чавуну зросло на 15% — до 1,83 млн тонн, сталі — на 17% (до 1,97 млн тонн), прокату — на 15% (до 1,69 млн тонн). Причинами цього стали більша кількість календарних днів та введення металургійними підприємствами в дію основних виробничих потужностей.

Загалом, у першому кварталі поточного року гірничо-металургійний комплекс України збільшив виробництво основних видів сировини: залізорудного концентрату та окатишів (+3%), сталі (5%), прокату (+2%) та трубної продукції (+4%). Разом з тим, у порівнянні з січнем-березнем 2018-го року на 1% зменшився випуск агломерату і чавуну, а також на 3% впало виробництво коксу валового.