Як відбувається процес переробки металобрухту?

Переробка металобрухту

Загальновідомо, що запаси корисних копалин у світі швидко вичерпуються. Причому це стосується не лише популярних нафти й природного газу, а й природних ресурсів, що використовуються у металургійній промисловості. У зв’язку з цим процес повторного використання сировини (від англ. — recycling) стає одним із ключових напрямів на світовому ринку. Він не лише значною мірою здешевлює процес виробництва, а й несе довготривалий екологічний ефект, оскільки не передбачає використання природних запасів.

Сортування металобрухту У кожному місті є чимало спеціалізованих пунктів прийому металобрухту, першочерговим завданням яких є правильне сортування металу. Спочатку його поділяють на брухт чорних та кольорових металів, чавун і нержавійку. Далі відокремлюють, наприклад, латунь від бронзи, які ззовні практично не відрізняються, проте мають різні характеристики пластичності. Відзначимо, що чим вища ефективність первинного етапу сортування, тим менше трудовитрат потребуватиме другий.

Після того, як метал відсортують, починається його переробка. На стадії первинної переробки брухт привозять на переробний комбінат, де фахівці відділяють метал від решти домішок. Наступний крок — визначення якості матеріалу та його складу, після чого відбувається його додаткове сортування або сепарація. Для цього існує спеціальна машина з магнітним механізмом, яка «витягує» чорні метали. Для того, щоб відділити кольорові метали, у процесі використовують сепаратори вихрового струму. Після цього металобрухт ріжуть і готують до вторинної переробки

Варто підкреслити, що незважаючи на широке застосування автоматизованих ліній переробки металу, деякі види брухту вимагають особливої обробки. Зокрема, це стосується переробки радіоелектронної техніки та автомобільних акумуляторів.

Вторинна переробка металобрухту є завершальним етапом. Вона відбувається у спеціальних плавильних установках та ливарних конструкціях місткістю від 1 до 10 тонн. Сучасні установки повністю автоматизовані, що дозволяє переробляти брухт максимально ефективно. Зокрема, виготовлення тонни сталі із вторинної сировини економить майже півтонни вугілля, 1,1 тонни залізної руди та 16 кілограмів вапна.