Сировинна база: УЗ виставила на торги річний обсяг імпорту брухту

Залізничний брухт

Акціонерне товариство «Укрзалізниця» (УЗ) виставила на торги в системі ProZorro відразу 9 лотів металобрухту загальною масою 42,6 тис. тонн за стартовою ціною 289 млн грн. Торги мають відбутися 28 лютого і 4 березня. Потенційним споживачам пропонують: сталеву стружку, осі залізничних колісних пар, рейковий, легкий і сталевий брухт.

Символічно, що сумарна вага лотів дорівнює об’єму українського імпорту брухту за минулий рік. При цьому в структурі імпорту переважав брухт легованих сталей або зворотний металобрухт. Сьогодні металофонд України складає приблизно 350 — 360 млн тонн. Лише 5% від цього обсягу припадає на транспорт та інфраструктуру, що робить “Укрзалізницю” ключовим “донором” на цьому ринку.

Адекватна ціна
Експерти оцінюють запропоновані стартові ціни як доволі реалістичні. “Сьогодні середні ціни на металобрухт — приблизно 6600 — 6700 грн за тонну на умовах поставки. Тому оголошена вартість більш-менш відповідає тренду. Для українського ринку — це нормальна ціна”, — пояснює генеральний директор ПрАТ “Керамет” Володимир Бублей.

Нагадаємо, саме завищені ціни стали причиною невдалої спроби “Укрзалізниці” реалізувати свій металобрухт на початку року. Тоді із 4 лотів у системі ProZorro із початковою ціною 260 млн грн вдалося продати лише один — стружку. За іншими позиціями, на думку учасників торгів, ціни були занадто високими. Об’єднання “Укрметалургпром” тоді закликало держмонополіста знизити ціни до ринкового рівня.

Тепер же “Укрзалізниця” цілком може отримати більше за свої неліквіди, оскільки ринкові ціни на брухт незабаром можуть зрости. “Весь ринок очікує підвищення ціни на 300 — 500 грн за тонну протягом найближчого тижня. Це пов’язане з тим, що в Україні відчувається певний дефіцит брухту наприкінці зими. Плюс світові ціни на сировину за лютий також зросли. Тому якщо не буде змови основних споживачів, “Укрзалізниця” зможе отримати додаткових 300 грн за тонну від оголошеної ціни”, — вважає Володимир Бублей.

Ще більше “Укрзалізниця” могла б заробити від експорту брухту. Володимир Бублей відзначає, що якби не було мита, держпідприємство на умовах FOB отримало б близько $ 300 за тонну. Тобто через наявність експортного мита держпідприємство недоотримує валютну виручку. Водночас директор з економіки та фінансів “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев наголошує, що у поточному році підприємство планує реалізувати брухту на 2 млрд грн. У цю суму частково включена і вартість 16 тис. вагонів, про плани списання яких повідомляли раніше.

Потенційні учасники
За словами Володимира Бублея, в подібних тендерах традиційно беруть участь та виграють саме кінцеві споживачі: “Інтерпайп”, “Метінвест” і “АрселорМіттал Кривий Ріг”. “Якщо в аукціоні є позиція по стружці, то ПрАТ “Керамет” також братиме участь в торгах у якості кінцевого споживача”, — підкреслив очільник компанії.

В цілому, запропонований “Укрзалізницею” обсяг у 42,6 тис. тонн, покриває приблизно 1,5% річної потреби переробних підприємств у сировині. Наприклад, у 2018 році на українські меткомбінати потрапило 3,34 млн тонн металобрухту (+ 2,5% до обсягів 2017 року). Станом на початок 2019-го року запаси брухту на підприємствах не перевищували 160 тис. тонн (на початок 2018 го запаси брухту на підприємствах становили близько 100 тис. тонн). Тобто виставлені на торги 42,6 тис. тонн — це свого роду гарантійний запас, а не “екстрений випадок”.

Поки що ж на ринку складається парадоксальна ситуація. Експорт металобрухту з України в січні впав майже в 11 разів. Уже другий місяць поспіль імпорту брухту в Україну перевищує експорт. За даними митної статистики, в січні закупівлі брухту йшли з Туреччини (54,7%), РФ ( 34,8%) та Південної Кореї (8,36%). При цьому фахівці прогнозують подальше зростання імпорту, оскільки через експортні обмеження Україна може втратити гравців на внутрішньому ринку і навіть зіштовхнутися із дефіцитом сировини.

Джерело — https://gmk.center/posts/syrevaya-baza-uz-vystavila-na-torgi-godovoj-obem-importa-loma/