Специфіка здачі старого авто на металобрухт

Авто металобрухт

У житті будь-якого транспортного засобу з часом настає переломний момент. Це відбувається у кількох випадках: коли виникає необхідність у капітальному ремонті, коли з’являється можливість для перепродажу або ж варіант здати авто на металобрухт. Останній спосіб найпростіший, проте і він має кілька нюансів пов’язаних з документами. По-перше, необхідно зняти автомобіль з обліку в сервісному центрі МВС і здати номерні знаки. По-друге, за вами не повинні тягнутися борги у вигляді неоплачених штрафів, оскільки за них нараховується пеня. Платити штраф за транспорт, якого у вас вже немає — і нерозумно, і однозначно невигідно.

Власники старих авто мають розуміти, що ціна на їхнього залізного коня буде залежати від того, у якому вигляді він потрапить до пункту прийому металобрухту. Спеціалізовані компанії-посередники, як правило, витрачають свої гроші та час на підготовку авто до утилізації, проте якщо ви зможете зробити це самостійно, то ціни на старий автомобіль будуть набагато вищими. Слід пам’ятати, що підсумкова вартість транспортного засобу залежатиме від остаточної ваги розібраної машини. Тому важливо приділити увагу деталям із заводськими номерами. Їх необхідно обов’язково зняти та не використовувати на інших авто. Робочим автозапчастинам краще дати другий шанс і продати, оскільки ціна за перероблений матеріал буде нижчою.

Тепер кілька слів про саму процедуру прийому старого авто. Вона відбувається у кілька етапів. Спершу транспортний засіб зважують. Далі з нього знімають сидіння і зливають усі технічні рідини. Потім видаляють усю електроніку, вузли та зважують повторно. У такому вигляді старе авто легше утилізувати та розрахувати кінцеву вартість. Після цього його можна відправляти на переробку. Оптимальний варіант — здавати старі авто у ліцензовані компанії, які мають свої пункти прийому металобрухту. Так ви елементарно оберігаєте себе від можливого шахрайства і низьких цін, адже підприємства, які мають ліцензію, працюють напряму з виробниками й пропонують кращі умови та ціни.