Виробництво автомобілів в Україні скоротилося на третину — «Укравтопром»

У вересні українські машинобудівні підприємства випустили 550 одиниць техніки. Це на третину менше, ніж у минулому році, повідомляє асоціація «Укравтопром». За даними організації, у вересні в прибутку лишилися два підприємства: черкаський автобусний завод (+ 19%) та чернігівський автозавод (+ 31%), які випустили 43 і 21 одиниці автотранспорту відповідно.

У легковому сегменті українського автопрому продовжує працювати лише одне підприємство — «Єврокар», де за місяць SKD методом було зібрано 476 автомобілів. Обсяг вересневої збірки «Єврокару» в порівнянні з 2017 роком зменшився на 8%. Усього ж випуск легкових автомобілів в Україні порівняно з аналогічним періодом минулого року просів на 31%.

Виробництво вантажних автомобілів в минулому місяці (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склало всього 3 одиниці, що в 20 разів менше минулорічних показників. Автобусне виробництво у свою чергу знизилося на 3%. Загалом з початку року в Україні було виготовлено 5094 од. автотранспортних засобів, що на 11% менше, ніж у минулому році.