Утилізація старого авто в Україні: місія нейздісненна

На сьогоднішній день в Україні 27% автомобілів старші 30 років і майже половина — віком від 10 до 30 років. По цьому показнику Україна випереджає решту європейських країн. Незважаючи на те, що чим старіший автомобіль, тим більшої шкоди він завдає навколишньому середовищу (до ґрунту потрапляють свинець, ртуть, машинне масло, залишки паливно-мастильних речовин, іржі), в країні немає жодних норм, які б регулювали процес переробки старих автівок. Окремо можна згадати закон про утилізацію транспортних засобів, прийнятий у 2013 році. Згідно з ним в Україні мала з’явитися мережа утилізаційних центрів, яким держава, за рахунок введення утилізаційного збору на нові машини, мала відшкодовувати вартість переробки cтарих авто. Проте вже у 2015 році новий податок скасували через тиск автомобілістів і бізнесу, а система так і не запрацювала, хоча ліцензію на утилізацію авто отримало понад 280 підприємств в Україні.

Закон був одразу написаний неправильно, вважає директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. У ньому не вказано, які машини підлягають утилізації, немає жодних вимог до віку транспорту, чи його технічного стану. Через це переробка старого авто стає суто добровільною справою кожного.

Найголовніша ж проблема полягає в тому, що українці не мають стимулу позбавлятися старих автівок. Наприклад, французу, який вчасно не утилізує автомобіль, загрожує штраф 75 тис. євро і два роки ув’язнення. Норвежці платять при покупці авто 350 доларів збору, який можна повернути, здавши транспортний засіб на переробку. У Німеччині автовиробник повинен використовувати у конструкції автомобіля не менше 95% матеріалів, які піддаються переробці. В Україні ж, як правило, старий автомобіль здають на металобрухт лише частково, а з уживаних шин роблять клумби чи огороджують дитячі майданчики. «Українець навіть найстаріший автомобіль не викине на вулицю: щось піде на запчастини, щось — на металобрухт або смітник, — відзначає фахівець. — Єдине, що на думку пересічного громадянина потребує утилізації — це шини та акумулятор».

Минулого року уряд розглянув і схвалив Національну стратегію поведінки з відходами, розроблену Міністерством екології та природних ресурсів. Серед іншого документ зачіпає і автомобілі «з завершеним терміном експлуатації». У технічній редакції стратегії також прописано, що в Україні буде створено мережу утилізаційних підприємств. Крім того, в уряді планують найближчим часом повернути екологічний податок.

У свою чергу голова організації «Жива планета» Світлани Берзіна каже, що в Україні немає правил поведінки з небезпечними відходами взагалі, а не тільки з автомобілями, що вийшли з експлуатації. «Всі спроби змінити ситуацію залишалися на рівні ідей, тому в Україні всього 6-7% території віддано під природно-заповідний фонд, а більше 12% знаходиться під несанкціонованими звалищами, — говорить еколог.

У Міністерстві екології та природних ресурсів зазначають, що в Україні з 280 підприємств, які у 2015 році отримали ліцензію на утилізацію авто, реально переробляти транспортні засоби можуть лише 20. При цьому у відомстві відмовляються надавати інформацію про кількість утилізованих автомобілів за два роки існування закону.

Джерело: Сегодня.ua