Нікель на Лондонській біржі металів подешевшав до 7-місячного мінімуму

Ціна нікелю в ході вчорашніх торгів на Лондонській біржі металів (LME) опустилася до мінімальної позначки з січня поточного року. У вівторок котирування трьохмісячних контрактів на нікель опустилися на 1,8% — до 12,565 тис. доларів за тонну. При цьому падіння триває вже п’ятий день поспіль, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Аналітики Commerzbank вважають, що основною причиною падінь цін на нікель є поліпшення ситуації із поставками металу. Зокрема у Китаї запаси нікелевої руди досягли найбільшого обсягу з грудня 2016 року. При цьому зростання долара США чинить тиск на неамериканських покупців сировини, повідомляє агентство Bloomberg.

Окрім нікелю, подешевшали і решта металів. Ціна на цинк знизилася на 1%, на алюміній — на 0,4%. Що стосується міді, то її котирування впали на 1,4% — до 5 881,5 доларів за тонну і це найнижчий показник з середини серпня. У зв’язку з цим аналітики Bank of America Merrill Lynch висловили побоювання щодо рівня попиту на мідь у наступному році на тлі торговельних розбіжностей США з іншими країнами.